Védelem - mi az összes "alternatív" lehetőség, épület (nem nevezetes)?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25365

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen dolgok vannak még a játékban, amikkel lehet, alternatív (nem nevezetes) védelmet növelni.
Amiről tudok az a : - Kolostor (20%), az őrláng(4%) és a szent láng(8%).
Van még épület vagy valami más, amiről tud bárki bármit?


 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy milyen dolgok vannak még a játékban, amikkel lehet, alternatív (nem nevezetes) védelmet növelni.
Amiről tudok az a : - Kolostor (20%), az őrláng(4%) és a szent láng(8%).
Van még épület vagy valami más, amiről tud bárki bármit?

Magasabb korban egyes katonai épületek.
Eventen szerezhető a Tigrisbarlang.
 

DeletedUser25365

Guest
Magasabb korban egyes katonai épületek.
Eventen szerezhető a Tigrisbarlang.

Köszi.
Igen... jelenkor után ad 4-5-6-7%-ot egyes katonai épületeknél.
Viszont akkor csak a Tigrisbarlanggal egészül ki, ezek szerint? + őrláng + szent láng..amik eventen nyerhetőek.
 

DeletedUser22490

Guest
Jelenkortól vannak még katonai épületek is melyek védelmi százalékot adnak. Többet lerakva belőlük komolyan fel lehet tornázni a védőértékét.
Vannak még szett épületek is (cseresznyéskert, elefánt szökőkút, királyi kert), ezek is adnak némi védelmi bónuszt. Valamint a napóra torony.
Védőbónuszt adnak még egy meghatározott időtartamra a fogadóban belőhető bónuszok és a raktárba került "italok" is.
Viszont nem akarlak elkeseríteni, de én pl. törtem át már 460%-ra feltornázott védelmet is, nem különösebben magas szintű támadó nevezetesekkel.
Véleményem szerint a védelmi bónuszt nem érdemes halmozni.
 

DeletedUser25365

Guest
Jelenkortól vannak még katonai épületek is melyek védelmi százalékot adnak. Többet lerakva belőlük komolyan fel lehet tornázni a védőértékét.
Vannak még szett épületek is (cseresznyéskert, elefánt szökőkút, királyi kert), ezek is adnak némi védelmi bónuszt. Valamint a napóra torony.
Védőbónuszt adnak még egy meghatározott időtartamra a fogadóban belőhető bónuszok és a raktárba került "italok" is.
Viszont nem akarlak elkeseríteni, de én pl. törtem át már 460%-ra feltornázott védelmet is, nem különösebben magas szintű támadó nevezetesekkel.
Véleményem szerint a védelmi bónuszt nem érdemes halmozni.

Köszönöm a válaszod, 2 éve játszom, tisztában vagyok a dolgokkal.
A védelem és a támadóérték közösen ad egy arányértéket, tehát bármilyen védelmet át lehet törni, ezt tudom, ez minden játékban így van, nincs áttörhetetlen védelem. Ellenben, ha át is törted, az annak köszönhető, hogy a másik támadó értéke alacsony lehetett.
Katonai épületek fentebb lettek írva.
A topic, az "alternatív" védelmi dolgok összeírása céljából jött létre!!
 

DeletedUser22490

Guest
Igen láttam, hogy milyen célból jött létre a topic. Össze is írtam az összes "alternatív" védelmi dolgot. Szerintem a felsoroltakon kívül nincsen más olyan ami védelmi bónuszt ad.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent