Kibeszélő Arthur Conan Doyle

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25106

Guest
Nagyon szép a házacska! Csak az 1450 kultúra levonás az nem esett jól!
 

DeletedUser2949

Guest
szerintem nem éri meg végig vinni. minden többe kerül mint amit kapunk, nagyn sajnálom de gagyi !!!
 

DeletedUser

Guest
szerintem nem éri meg végig vinni. minden többe kerül mint amit kapunk, nagyn sajnálom de gagyi !!!

Többe kerül?
Fp-t mindenképp költi az ember, hisz megtelik a számláló. Egységet mindenképpen toboroz, hisz beszedi az alcatrazt mondjuk (persze akinek már van). Terméket mindenképp gyűjt, hisz beszedi a nevezeteseket, termelőket, kívánság kutakat, befejez küldetéseket stb. A város ha az ember jót akar mindig lelkes. Ha CE-t csinálja az ember, meg korábbi eventeket, tuti tele a raktár lakóépületekkel (vagy annak minősülő event épületekkel amik nem kerültek le) Így azok építése is ingyen van, mi több az eladásuk plusz bevételt jelent. Az alapanyagtermelés bosszantó lehet, de azért túlélhető, és 7 nap alatt nem szabad, hogy gondot okozzon 2*8 termelés, főleg, mivel vadászház vagy kovács termelése is OK, aminek az építése megintcsak nem szabad gondot okozzon senkinek, és főleg nem költséges...
Össz a 7FP vétel, a 2 szektor foglalás, felderítés, tartomány foglalás ami nem teljesül teljes mértékig magától is ha az ember játszik (bár aki végigért annak ez automatikusan kész, alacsony korban pedig azért elég pörgős az ember folyamatosan halad a térképen legalábbis, nulla rákészüléssel és nulla gyémánttal ma fejeztem be 3 világban az eventet, úgy, hogy 2 tartományt is fel kellett derítsek mindegyikben, már a szektorfoglaláshoz is egyet ugye). Ezekre pedig a következő eventtől lesz alternatíva mindig (a tech oldásra már most is volt)...
Mindemellett akinek megterhelő és úgy érzi nem éri meg, ne csinálja. Én köszönöm, mindig örülök némi potya gyémántnak, ez azevent is hozott párszázat a 4 világban össz...
 

DeletedUser24612

Guest
Szerintem sem egy nagy szám ez az event sem, de ez megért 200 terméket, nem úgy mint a múltkori 160 -t. A leírás alapján ez is a raktárban rohad majd, mert 16 kockáért elég kevés 2FP, a többi viszont úgyis jön magától.
 

DeletedUser25049

Guest
Nekem kifejezetten jól jött a Lak, megszabadulhattam egy háztól :)
 

DeletedUser25238

Guest
Sziasztok.

Volna egy problémám a Sir AtrhurCona Doyle játékkal. Mégpedig az, hogy a 11-ik küldetés során az a feladat: " Szerezz 5 egységet az aktuális korból vagy 7 egységet az előző korból. ( toborzás vagy nyeremény is megfelelő )
Itt az a baj, hogy a progresszív kor legelején vagyok. Így még nem tudok olyan egységeket gyártani, mivel még a tech. fán nem tudtam kikutatni a megfelelő épületet, de már a céhexpedíción nyertem progresszív kori egységeket. Többet is mint 5-öt, de csak 2 -őt mutat, hogy annyi van és még kell 3 db. De az elöző koriból gyártottam 8 db-ot. Azt miért nem veszi a rendszer alapul? Ha azt tenné, akkor meg volna a küldetésem és nem kellene vele kínlódnom. Hiszen azt íja a leírásban, hogy : " 5 egységet az aktuális korból VAGY 7 egységet az elöző körból ". És itt a " VAGY " szó sokat jelent, mert választást hagy, engedélyez.

Ebben kérem a segítségeteket. Amelyet előre is köszönöm!
 

Gróf úr

Aktív tag
Már az előző eventnél is morogtam a tartomány felderítés/foglalás miatt, de akkor végül is nem okozott gondot.
Most viszont... Ma foglaltam egy tartományt és indítottam az új felderítését. Három és fél nap! És mi a 11 küldetés feladata? Szerezd meg egy tartomány felett az irányítást. Megszerzem, persze. Majd 30-án. Ja, hogy az event 29-én véget ér? Kit érdekel az?!
Szóval akik összeállítják az eventet, nem ártana, ha számolnának is néha!
 

DeletedUser

Guest
Már az előző eventnél is morogtam a tartomány felderítés/foglalás miatt, de akkor végül is nem okozott gondot.
Most viszont... Ma foglaltam egy tartományt és indítottam az új felderítését. Három és fél nap! És mi a 11 küldetés feladata? Szerezd meg egy tartomány felett az irányítást. Megszerzem, persze. Majd 30-án. Ja, hogy az event 29-én véget ér? Kit érdekel az?!
Szóval akik összeállítják az eventet, nem ártana, ha számolnának is néha!

Nyugalom, a következő eventtől már lesz alternatívája minden kutatás és felderítés stb. küldetésnek. Pl. tegyél céh kincstárba 350 árut, haladj 12 állomást CE-n stb.
 

Gróf úr

Aktív tag
Nyugalom, a következő eventtől már lesz alternatívája minden kutatás és felderítés stb. küldetésnek. Pl. tegyél céh kincstárba 350 árut, haladj 12 állomást CE-n stb.
Köszönöm, nyugodt vagyok. Az Úri lakot én sem tenném le és a portrét sem szoktam (sűrűn) váltogatni, de mint itt olvastam akad(na), aki örül(ne) neki.
Hogy a következő eventtől nem lesz hasonló, úgy gondolom nem annulálja a jelen hibáját...
(Ha valamely hibára, problémára felhívjuk a figyelmet, az nem – feltétlenül – jelent kötözködést, de ha nem tesszük, akkor könnyen gondolhatja bárki, hogy minden rendben van.)
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm, nyugodt vagyok. Az Úri lakot én sem tenném le és a portrét sem szoktam (sűrűn) váltogatni, de mint itt olvastam akad(na), aki örül(ne) neki.
Hogy a következő eventtől nem lesz hasonló, úgy gondolom nem annulálja a jelen hibáját...
(Ha valamely hibára, problémára felhívjuk a figyelmet, az nem – feltétlenül – jelent kötözködést, de ha nem tesszük, akkor könnyen gondolhatja bárki, hogy minden rendben van.)

Nyilván, igazad van. Csak jeleztem, ezt a problémát (nagy nehezen) sikerült eljuttatni a fejlesztőkhöz, és hosszas várakozás után végre történt is változtatás, ami örömteli úgy válem.
 
A tájékoztató szerint a Mélytengeri jövő 2. részében volt két techfa, amelyikben összesen 3 új profilképet lehetett szerezni (2 férfi és 1 nő), amit képpel is illusztráltak). Ezek feloldása után meglepődve láttam, hogy mind a két techfán 3 FÉRFI profilkép van. Mivel én nő vagyok, kerestem a női profilt, amit szeretnék használni, de azóta sem találok. Felhívom a fejlesztők figyelmét, hogy ezt a játékot már sok nő is játssza és nem sokra megy a férfi profilképekkel. Tehát jó lenne, ha ránk, nőkre is gondolnának és több női képet is elérhetővé tennének. Annál is inkább, mivel a két techfa nem ingyen volt nekünk sem, sok forgét, nyersanyagot, időt, aranyat, kalapácsot használtunk fel feleslegesen, mivel nem tudjuk a kifejlesztett képet használni, ezáltal veszteség ért bennünket. Ki fogja ezt nekünk kárpótolni és milyen módon?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent