Kibeszélő 1.95

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25100

Guest
Sziasztok! Innentől kezdve távoli jégkorszakban semmi értelme sincs a napisten kapujának, hiszen a virágarborétum több boldogságot ad és ugyan akkora! Megörültem, amikor megépítettem és láttam, hogy egy kicsit több boldogságot ad mint a virágarborétum! Szerintem elég lett volna lecsökkenteni annyira mint a virágarborétum bónusza! Akkor el dönthette mindenki, hogy kell-e neki vagy sem! Így a virágarborétum jobban megéri! Bár hozzáteszem, távoli jégkorszakban mindkettő teljesen felesleges! :)
 
A teljesitmenyek nagyon furak...
Mondhatom, hogy en End-Game jatekos vagyok. Techfaval vegeztem, az esemenyek soran osszegyujtottem egy halom TSZ, Bazart, Focipalyat. Nem szandekozom a varosom atepiteni. Igy gyakorlatilag egyik epitos medalt nem fogom megkapni. Talan az epits utat, majd a kovetkezo korban.
A korok elorehaladtaval is kapunk medalt. Jelenleg 14/15-on allok. Es nincs masik kor, ahova lephetnek. Gyakorlatilag ez egy olyan medal, amibol soha sem lehet maximumod? Ha jon az uj korszak, akkor azutan is lesz egy elvileg... akkor majd 15/16-on fogok allni?


Igaz... reszletkerdes, mert nem befolyasolo tenyezo a jatekmenetben. Csak egy visszajelzes ;)
 

DeletedUser25082

Guest
Sziasztok!

Hát nagyon szenzációs a mobil platformon is a profil menü és a teljesítmények! (Remélem érzitek a szarkazmust) De mi lett volna, ha az eseményben az ajándékok alatt lévő időt tettétek volna láthatóvá, a hónapok óta bugos fp és kocsmai bónusz időszámlálóját, továbbá ha építkezés folyik a városban és lehelyezésre kerül egy épület, akkor belemosódik a mellette/mögötte lévő épületbe??? Továbbá még mindig bugos az új nevezetes épületek menü, ha az üzenetekből próbálnám megnézni...hol van, hol nincs, mikor hogy, mint a mesében... Mielőtt új csilivili dolgokat vezetnek be, először a régi hibákat kéne javítani és csak utána próbálkozni az új nagyszerű dolgokkal....

Ez mind a mobil verzió hibái...

Remélem jó helyre írtam és meghallgattatik...
 

Sipi-vfr

Új tag
Sziasztok!

Értem, hogy túl magas lett a Napisten kapui és az Ősök arca által adott boldogság, és ezért módosítottátok. Viszont úgy gondolom, hogy a korrekt úgy lett volna, ahogyan ezt anno a jégkorszaki lakóépületeknél tettétek, hogy a lebontott dekorációkat (pl nálam behajtó táblákat) visszaadjátok, mert a módosítást követően az egy mezőre jutó boldogság érték a behajtó táblának jobb lett. (Napisten kapui most fajlagosan (470/4=) 117,5 boldogságot ad a korábbi 208 helyett, a behajtó tábla pedig 145-öt.) Tehát a behajtó táblával jobban járok, ráadásul könnyebb elhelyezni is, mert csak 1 helyet foglal.
 

DeletedUser25016

Guest
Most tényleg össze lett kavarva az árucikkek sorrendje, vagy egy valami bug?
 

DeletedUser20942

Guest
Véleményem szerint, fölöslegesen került be a felugró ablakok, az új teljesítmény, meg még mit tudom Én milyen megnevezéssel.
Amikor kezdem a begyűjtést, akkor ugrálnak fel. Egyrészt megakasztják a játék folyamatosságát, másrészt idegesítő.
 

DeletedUser20942

Guest
Viszont, szerintem az eseménynaplóba lehetne tenni egy gombot, hogy az összes motiválása, ezáltal egyszerre motiválható lenne az eseménynaplóban szereplő játékos a szűrés után.
 

DeletedUser24612

Guest
1 évvel ezelőtt elég szegényes volt az eseménynapló, de nagyon kezdenek átesni a ló túl oldalára. 3 napra visszamenőleg szoktam támogatni, ez már 80-90 oldal! A kocsmát még valahol értem, bár ebben a formában szerintem használhatatlan, hogy ég ha kell, ha nem. De a nevezetes elkezdése minek? Nehogy azt írja valaki hogy használja. Az szép hogy lehet szelektálni, de csak egyre. Nekem a kereskedelem, a támogatás és a támadás a fontos, de ebből egyiket lehet egyszerre kijelölni.
 

DeletedUser24512

Guest
Sziasztok! Egy kérdés: A kocsmába ha 50 gyémántért aktiválom a 2. bónusz slotot (mondjuk egy építkezés gyorsítás mellé szeretnék egy toborzás gyorsítást), akkor az megmarad? Vagy a bónuszok lejártával eltűnik és legközelebb újra kell aktiválni 50 gyémántárt?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent