Kibeszélő Halloween 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25002

Guest
Szia, neked mennyi sikerült eddig? En elakadtam egyel hol lehet ra a megoldás nem tudod?
 

DeletedUser24988

Guest
a hallovenban a 10nel-az ultess fat szerezd meg emezt- elakadtam-mit kell csinalnom?kosz a segitseget,ja es a feladatsor olvashato valahol?
 

DeletedUser25002

Guest
Csak ki kell fejleszteni egy teknologiat. Megtaláltam angolul.
 

DeletedUser24748

Guest
Hali!

A Halloweennel kapcsolatban lenne kérdésem.
A 15. feladatnál 10 db bronzkori árút kér, de a végén 50 van. Vagyis 10/50. De Bronzkoriból csak 10-et fogad el. Ilyenkor mi a teendő?
Köszi előre is, ha kapok rá érdemleges választ.
 

Vanek ur

Aktív tag
Hali!

A Halloweennel kapcsolatban lenne kérdésem.
A 15. feladatnál 10 db bronzkori árút kér, de a végén 50 van. Vagyis 10/50. De Bronzkoriból csak 10-et fogad el. Ilyenkor mi a teendő?
Köszi előre is, ha kapok rá érdemleges választ.

Minden bronzkoriból kell 10 - vagyis összesen 50.
 

DeletedUser25004

Guest
Szasztok! Nem tudom megcsinálni a tartományfelderitést,Most akkor számomra vége a Hallovyn partinak?Vagy el lehet utasitani a küldetést és kapom a következőt?
 

DeletedUser23560

Guest
nem lehet elutasítani.
ha tovább akarod csinálni, el kell érned, hogy legyen mit felderítened. :)
 

DeletedUser25004

Guest
Hát ezt magam is gondoltam,csak mivel az almaszüretnél voltak kihagyható küldetések,gondoltam itt is van.Bár erről a lehetőségről is
csak a beharangozóba olvastam.Azért köszi a választ.További jó játékot kivánok!
 

DeletedUser24804

Guest
A 10 kérdésnél el akadtam nem tudom mit kell csinálni,költsek fára de hogyan ,
 

Vanek ur

Aktív tag
A 10 kérdésnél el akadtam nem tudom mit kell csinálni,költsek fára de hogyan ,

A téma elején le van írva. Meg a közepén is. Meg józan paraszti ésszel ki lehet egyébként találni, hogy csak 1 fa van az egész játékban, ami a techfa; így marad az '1 technológia, amit ki kell fejleszteni'.
 

DeletedUser23560

Guest
olyan jó lenne, ha a levelezésből korábban eltűnne a tökfejes levél, de legalább most, hogy végeztem az eventtel. totál feleslegesen van ott.:(
 

DeletedUser25014

Guest
Üdv!
Két kérdésem lenne:
1) Állandóan azt írja Halloween-el kapcsolatban tippként, hogy építsek temetőt. Ezt hol találom? Az építési menüben ilyet nem találtam.
2) A szomszédságot nem szint szerint válogatja össze a játék? Mert jelenleg cirka 36 ezer ponttal berakott 2 millió és 15 millió közöttiek közé. Az hogy folyamatosan megtámadnak és rabolnak egy dolog... de kereskedni se tudok, mert közel sem egy korszakban vagyok a "jószomszédokkal".
 

DeletedUser24988

Guest
nemtudok sajna angolul,igy nemtudom mi lesz a 18-19.feladat.,kerhetem a feladatok leirasat?a 20tol megvan.a temetot en sem ertem.koszi a valaszt.tovabbi szep napot sikeres eventezest..
 

DeletedUser716

Guest
SZiasztok.
A 2 feladatnál elakadtam,20 terméket kell gyüjtenem de amiket termelek azok nem jók,esetleg valaki tudna segíteni?

Üdv:Ati
 

Vanek ur

Aktív tag
Üdv!
Két kérdésem lenne:
1) Állandóan azt írja Halloween-el kapcsolatban tippként, hogy építsek temetőt. Ezt hol találom? Az építési menüben ilyet nem találtam.
2) A szomszédságot nem szint szerint válogatja össze a játék? Mert jelenleg cirka 36 ezer ponttal berakott 2 millió és 15 millió közöttiek közé. Az hogy folyamatosan megtámadnak és rabolnak egy dolog... de kereskedni se tudok, mert közel sem egy korszakban vagyok a "jószomszédokkal".

1. Ha új játékos vagy (és nem voltál még Halloween-i event alatt a játékban - vagy voltál már, de nem tudtál végigvinni egyet sem), akkor majd az event végefelé fogsz kapni; vagyis a felhívás nem neked szól. A felszólítás inkább azok felé megy, akik már szereztek ilyen speciális épületet (az előző években), de még nem építették ezt meg - mert a küldetés közben lehet upgrade-elni a régebbi temetőt. De ezt csak akkor lehet megtenni, ha egy megépítettet ad el valaki az adott küldetésnél.
2. Elvileg normálisan kellene összeválogatnia, de gyakorlatilag nem, vagy nem mindig működik a rendszer. Ki kell tartani, és lehet, hogy 1 vagy 2 hét múlva újrakeverésnél már átrak egy normálisabb, korodnak megfelelő csoportba.

nemtudok sajna angolul,igy nemtudom mi lesz a 18-19.feladat.,kerhetem a feladatok leirasat?a 20tol megvan.a temetot en sem ertem.koszi a valaszt.tovabbi szep napot sikeres eventezest..

18. Egy szektort foglalj el.
19. 10 darab egy órás termelést kell csinálni, illetve 12 pontot elkölteni.
(Biztos erre a két feladatra voltál kíváncsi? :) )

SZiasztok.
A 2 feladatnál elakadtam,20 terméket kell gyüjtenem de amiket termelek azok nem jók,esetleg valaki tudna segíteni?

Üdv:Ati

Itt azokra a nyersanyagokra vonatkozik a kérés. Elvileg bármilyen korú jó: a bronzkoriaktól (márvány, fa, kő, bor, festék) kezdve a jégkoriakig bármit el kell fogadnia. De ha nem megy termeléssel, akkor piacolással is meg lehet oldani - ott is bármilyen termék vásárlásával működik. Ha mégsem, akkor a játékon belülről kell megkeresni a support-ot, és jelezni felé a hibát. ;)
 

DeletedUser24995

Guest
Sziasztok. Abban segítsetek, hogy mit jelent Jack-nél, hogy "Mondj búcsút 3-nak az aktuális korból, vagy 4-nek a korábbi korból."
Megnéztem az angol linket is, ha jól fordítottam, azt mondja, hogy töröljek 3 épületet, vagy utat az aktuális korból, vagy 4-et az előzőből.
Megtettem, de nem működik. No ilyenkor mi van?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent