Zsu1964 legutóbbi tartalma

  1. Jön a kvantumportya

    Én nem ezekről a ládákról beszélek, hanem a céhes "Portya rangsor" szerint a céh neve végén látható jutalomládáról...
  2. Jön a kvantumportya

    Ez nekem valahogy nem logikus, és nem is fair így meghirdetni.... A bajnokság 6 körből áll, most lehet, hogy mondjuk a VI. szinten végeztünk, a következőben megint más szinten fogunk (vagy alacsonyabb, vagy magasabb) tehát a 6. kör végén totál más lehet a végeredmény és a jutalom :( Vagy...
  3. Jön a kvantumportya

    Sziasztok! A bajnokság végeztével céh helyezésével járó jutalmakat nem kapjuk meg?
  4. Nem játékhiba üzenetek megjelenítése

    Egy kis segítség esetleg: a csatatérre belépve már viszont látszanak az üzenetek, de így nem az igazi, és valóban írta más is, hogy a termelésnél csak 5 percest engedélyez.
  5. Nem játékhiba Cirgard - levelezés és termelések

    Egy kis segítség esetleg: a csatatérre belépve már viszont látszanak az üzenetek, de így nem az igazi :)
  6. Nem játékhiba üzenetek megjelenítése

    Most néztem, a többi városomban is szürkén villog.... :(
  7. Nem játékhiba üzenetek megjelenítése

    Sziasztok! Űrkorszak aszteroidában vagyok, és nem férek hozzá semmiféle üzenethez, szürkén villog, és azt írja ki az ikon, ha ráállok, hogy fejleszd ki a "nádfeledes házak" technológiát...... Mi lehet a gond????
  8. Kibeszélő Nyári esemény

    Tovább engedett a 37. feladatig, ott kiírta, hogy "gyere vissza....", de változatlanul ott van lent (tehát a szokásos sáv nem jelenik meg) az 55. feladat begyűjtése, amit nem enged, szürke...
  9. Kibeszélő Nyári esemény

    Sziasztok! A 35. feladatnál járok, és felhozta, hogy "gratulálok, sikeresen teljesítettél 55. feladatot", de a begyűjtést - természetesen - nem engedi... Most akkor hogyan tovább???
  10. Egységek halmozása kibeszélő

    Szép napot! Frissítés megvolt, de ez elmaradt most is?
  11. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Kitalálták a cst-t, ami jó dolog.... emiatt szinte minden eventet a támadó erőre összpontosítottak, az épületek begyűjtése rengeteg területet igényelt. Most, hogy mindenki szinte ezt építette, kitalálják a védelem erősítését, de arra már nem gondoltak, hogy az ehhez szükséges épületeknek hely is...
  12. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Nagyon kíváncsi vagyok, mennyi céh nem nyitja meg az 5. szintet :)
  13. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Egy körlevél indult el, biztos tudjátok, az összes szerver céhvezetőjének, miszerint bojkottálják az 5. szintet, és csatlakozzanak minél többen. Szerintem szuper kezdeményezés! :)
  14. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Mondjuk nem tudom, ki hogy van a cst-vel, de valóban, vannak, akik ott pl. nem költenek egyet sem... Megvárják, míg más megépíti az ot-ket (jó pár ezer elment már így nekem, és nem is panaszként írom), amikor gyorsítani kell - mert ugye, ez CSAK az irányítók dolga(?) -, de ütni utána ütik...
  15. Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz: Ha az Inno már olyan szinten van anyagilag, hogy megengedheti magának, hogy ezt a szuper játékot olyan körre szükítse, akik valós pénzzel támogatják őket, akkor egy nagyon jó lépés volt...... Mert azzal, hogy a CE-n megszerezhető gyémántok eltűntek...
Fent