TrueLolek legutóbbi tartalma

  1. TrueLolek

    Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    minek megfelezni a kvantum termelésiidőt? nem mindenki tud munkahelyen játszani,vagy nem nyugdíjas. így is lassan minden szabad idő erre megy ha az ember komolyan akarja csinálni és azt akarja hogy haladjon.a kvantumnál inkább az egy város idejét kellene kitolni legalább 14 napra,hogy legyen idő...
  2. TrueLolek

    Jön a kvantumportya

    szerintem ha SEDAR azt irta hogy csak a töredékek és a bérlet marad akkor az ugy lesz. gondolom jobban tudja mint mondjuk te.
  3. TrueLolek

    Jön a kvantumportya

    megjött a hivatalos válasz a kérdésemre a "A töredékek és a kvantumbérlet marad meg." tehát a szilánkok törlődnek!!
  4. TrueLolek

    Jön a kvantumportya

    ennek pont az ellenkezőjéről volt infom.az ügyfélszolgálat sem tudott pontos vállaszt adni,annyit írtak hogy továbbítják a kérdést. ezek szerint te egy hozzá értő vagy. kaptál levelet az ügyfélszolgálattól? és mért itt közlöd mértnem a hivatalos úton?
  5. TrueLolek

    Jön a kvantumportya

    taníts mester,taníts. milyen 15-20 csatát csinálsz meg? ill. mivel? az első 2-3 napban elfogynak azok amiket adnak indulásra,termelni meg minnimum4-5 nap után tudsz
  6. TrueLolek

    Jön a kvantumportya

    ez az egész így egy öngól az Innonak. legalább is pénzügyileg.az érthető hogy ha megveszi az ember a felsősort, az marad egészen a bajnokság végéig. de a szilánkok meg fordulónkként törlődnek. tehát ha pont a forduló vége elött kapok a felső sorról szilánkot,azt el is buktam. a másik meg az...
  7. TrueLolek

    PVP pontozás

    ez semmi.az ami érdekes hogy marsi korban folyamatosan titános ellenfelet ad,az már valami. még kéziben sem lehet győzni.azért az a 3 kor már nagyon durva.időnként bead 1-1 vénuszi/aszteres ellenfelet is,de zömében titánost.nem tudom hogy gondolják ezt. ezt az etapot még végig tolom,de utána...
  8. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    ne beszélj butaságot.a nevezeteseken kivül a forge termelésem 1000+
  9. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    teljesen igazad van.
  10. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    a forge pont a legkevesebb itt. a gyorsítok elhasználása a gond,pedig azok a kovetkező nagy eventnél biztos kelleni fognak.persze ha tele van velük valaki akkor nem gond
  11. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    nem tudom biztosra mert végig vittem a CE5-t is így lett egy templomom meg 150 töredék, a 200-ból
  12. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    nekem az. egyet nem raktam le és nem is fogok.
  13. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    elindult,végig is vittem,de szerintem csak annak éri meg aki alapból nem tudja a CE5 szintet teljesíteni és az itt kapott töredékekből összejön neki az elfeledett templom. teljesen értéktelen jutalmakráadásul többször kér 24 órás termelést
  14. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    számomra pont ezért érdektelen. nem fogom a gyorsítokat ilyenre elpazarolni,aztán meg az eventen szívom meg. inkább a téli eventre gyüjtök megérősebb az ottani főnyeremény.
  15. TrueLolek

    Kibeszélő Mini kihívások

    azoknak akik azt hangoztatják fennen hogy minek tesztelni azoknak az angol szerverről "Update - due to an issue affecting the Mini Challenges which was only discovered this morning, the deployment must be postponed until this issue can be resolved. We apologise for the false start!"...
Fent