Trinity - the real OG legutóbbi tartalma

  1. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Egy stratégiai játéknak épp az a lényege, hogy hogyan gazdálkodsz a rendelkezésre álló területtel... ha nem lenne véges, nem lenne érdekes.
  2. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Ami nem megy,azt vegyék ki vagy változtassák? :)
  3. Kibeszélő Galata-torony

    1500 támadó lazán átviszi az arányokat nézve. És igen, régen fölösleges a védő, mert az fp és támadó kárára megy. 1-2 elvetemült van akinek nagyobb a védelme mint a támadója, és kétlem hogy megéri azért a napi 10-15 támadás miatt...szétnéztem, igen. És nevetséges amit látok 1-2 embernél...
  4. Kibeszélő Galata-torony

    Nem kell magyarázd az összefüggést a csataszám és a globálpont között, és igenis nagy hiba erősíteni a védelmet amig 1500% védőt átvisz 8-900 támadó. A játék lényege mindenkinek más, nem föltétlen csak a globálpont... te kezdted az okoskodást a szentlángoddal, szóval ne háborogj ha onnantól...
  5. Kibeszélő Galata-torony

    Az, hogy szentlángot gyűjtögetsz, az régen te hibád... mert nem látod át a sok év ellenére sem a játékot a komoly védelmeddel. Nagyok úgy lettek nagyok, hogy átlátták mi a játék lényege..ennyire egyszerű.
  6. Kibeszélő Galata-torony

    Számold ki, hogy 9 kockán mennyi árut ad,és más épület mit ad ekkora helyen...de hiába magyarázzuk, sokan nem értik meg hogy ez egy stratégiai játék ahol kockára lebontva a legtöbbet adó épületekbe igenis megéri fektetni.
  7. Kibeszélő Galata-torony

    Ördögtől való minden, ami nem hivatalos információ, ezért nem lesz infód :p de amúgytényleg vicces, hogy itt is az bűnős akinek 70-80-as lett első órában :( köcög rajzbányászok.
  8. Kibeszélő Galata-torony

    Akkor jó sokan voltunk akik aszteroidában letettük fölöslegesen :( ennél jobb termékgyártó épület, főleg nevezetes, nincs..3x3-as csak és bőven ad árut.
  9. Kibeszélő Galata-torony

    Épp ez az, hogy support részről várta a játékosok zöme, nem pedig nekünk kinyomozni.. :cool:
  10. Kibeszélő Galata-torony

    Én is átfutottam, de support részről nem látok semmi konkrét információt.
  11. Kibeszélő Galata-torony

    Sajnos nyílt titok hogy érdemleges infókat a legtöbbször más szerverekről, más játékosoktól fogunk kapni, és nem a fórumon/szabályzaton/stb-n keresztül... Peace ;)
  12. Kibeszélő Űrkorszak – Aszteroidaöv kibeszélő

    Estére valószinüleg megvan az áru is. Jövőben vagyok, távol a marstól. Nem viccből irtam hogy egy jobb céhben hamar megszerezhető.
  13. Kibeszélő Űrkorszak – Aszteroidaöv kibeszélő

    Első napokban szerezhető ha egy jobb céhben vagy...
Fent