Treyna legutóbbi tartalma

  1. 66.6%

    Szerintem nem csak a tornyokra, táborokra. Egy komolyabb seregbónusznövelés is csak pár csata pluszt fog jelenteni, így nem fogja megérni eseményépületekre sem költeni a gyémántot. Emellett mivel nem az összes épületre vonatkozik a változtatás, csak a tornyokra és a táborokra; így a csapdák...
  2. Kibeszélő 10. évfordulós esemény

    Azzal egy jelentős stratégiai elemét vennéd ki a játéknak és túl könnyűvé válna :)
  3. Kibeszélő 1.226

    Nem csak kulturális településen új épület feloldásakor jelzi a fővárosban az építés menü (villogott), hanem űrkorszakokban kolóniaépület feloldásakor is. Emellett viszont a raktár pont fordítva: ha került bele valami, de megtekintés előtt a kulturális településre vagy a kolóniára megyek...
  4. Nem játékhiba PvP korprobléma

    Én azt a megoldást tartom a legvalószínűbbnek, hogy a játékos Posztmodern korban van. Előrement a térképen és a mellékküldetésekből megkapta a koránál fejlettebb katonákat. Aztán úgy döntött, hogy a PvP arénában használja őket.
  5. céhexpedició szint feloldása

    Szia! A céhed vezetői tudják expedíció szintjeit feloldani. (A céh taglistájára kattintva a koronával és csillaggal jelölt játékosok)
  6. Gyorsmenü ill. események épületei

    A javaslatoddal ponthogy a régi játékosoknak kedveznél az újakkal szemben, hiszen nekik már megvan a kialakult rutinjuk, hogy mit 'érdemes' letenni és mit nem. A kényszerpályát viszont én nem értem. Senki nem kényszerít, hogy a leghatékonyabb utat válaszd, így a játékélményed és a sebességed is...
  7. Support Fordítási hiba a Kastély jutalmai között

    A Kastély állandó jutalmai között a nyolcadik szinttől régiségkereskedői csere esetén extra valuta jár. Mind a kereskedelmi érme, mind pedig a drágakő képével jelölthöz régiségkereskedői pénz százaléknövelése van jutalomként írva. A kép alapján nem logikus, így utánanéztem angol verziójú...
  8. Probléma az Arvahal világban...

    Support-város :)
  9. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    17
  10. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    14
  11. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    11
Fent