Torisaru legutóbbi tartalma

  1. Torisaru

    Januári fórumverseny

    A 3. hely a kijárat.
  2. Torisaru

    Novemberi verseny - Hol telel a Bajnokod?

    1.Télen itt relaxál hősöm 2.Vers: Eljött a tél Az ágak fagyottan Tél anyó köppenye Ránk borul csöndesen Nem reszketek még Felettem a tiszta ég Néma tükör a víz Gőzpárát visz Nyakig merülök És szemem vibrál Halvány csillagok Az est már itt vár Hófedte házikók Tetejük csillagpor Mint festmény...
  3. Torisaru

    Segítség

    Kösz a semmit, inkább ne adj választ senkinek ha hülyének nézed az embereket.
  4. Torisaru

    Segítség

    Sziasztok! Nem tudom ki tud segíteni, de mi van abban az esetben, azaz az én esetemben sajnos, amikor nem szándékosan rányomtam egy gyémántért kiadó helyre a Muskétás Laktanyában, pedig csak be akartam gyűjteni a kész muskétást? Vissza kapható a gyémánt? Főleg mert így nem tudom elkölteni egy...
  5. Torisaru

    Ipari korszak egységei

    Nagyon köszi, már mindenhol kerestem az egységek képeit és attribútumait! Szerintem a lövész nevet összecserélték a vadász nevével, az Amerikai polgárháborúban pl. a sorgyalogság(itt lövész) mellett voltak mesterlövészek(itt vadász), akik nem a sík területeken hanem erdős, hegyes területen...
  6. Torisaru

    Nevezetes épület elnevező verseny

    A New York-i Flatiron épület (vagy Fuller épület), 1902-ben készült el, háromszög alaprajzával megszakította a város egyhangú négyzetes elrendezését, modern ugyanakkor stílusos épület.
Fent