tito
Üzenetek:
637
Kapott kedvelések:
0

Oldal megosztása

tito

Tapasztalt Moderátor

Csapattag Tapasztalt Moderátor
    1. dras58
      dras58
      Szép napot.

Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem tudom meg nyitni a város tervező programot, regisztrálva vagyok, bejelentkezem és egy furcsa alakzat csak forog és semmi mást nem csinál. Már minden féle böngészővel próbálkoztam de semmi csak forog az a valami.
      Minden flashből a legújabb van fenn de így sem csinál semmit. Ha volna valami ötleted örömmel veszem.
      Előre is köszönöm.
    2. SirSmithy
      SirSmithy
      Szia Tito!
      Meg én sem kaptam meg a gyemantjaimat a tippjátékbol. Felhasználó nevem es e-mail címem is egyezik a játékban es a tippjatekban.
      Utána tudsz nézni, kérlek?

Köszönöm! Smithy
    3. hcw csaba
      hcw csaba
      Szia Tito!
      Nem kaptam meg a tippjátékért sajnos, szerintem az a baj, hogy oda hcw csaba néven regiztem, a játékos nevem meg HCW Csaba, nem tudom mennyire befolyásoló tényező, ha utána tudnál nézni azt megköszönném!

Üdv: Csaba
      1. tito
        tito
        Szia!
        Irj supportra ott tudnak segíteni.
        üdv tito
        Július 25, 2016
    4. tito
      tito
      Szia!
      Remélem a választ megkaptad mástól, mert én már nem emlékeztem, és ezért akkor nem válaszoltam a fórumon.
      üdv tito
    5. Heros
      Heros
      Kérnélek nézz utánna a kérésemnek amit a Valentin napi részre írtam hogy mihamarább tudjak tovább lépni a küldivel,és előre megköszönném a fáradozásodat.
      Üdv:Heros.
    6. tito
      tito
      szia!
      írj supportra jegyet. accot csak ők törölhetnek

üdv tito
    7. Karipapi
      Karipapi
      Üdv-szia!Szeretném töröltetni az accountomat:
      Karipapi
      mind a 3 szerverről!
      Végleg abbahagyom a játékot,egyéb okok miatt.
      Köszönöm szépen-viszlát.
      üdv:Karipapi
    8. tito
      tito
      Szia!
      Igen érvényes ez a váltási arány. Kereskedni 0,5-2 között lehet. Mindenki maga dönti el, hogy az árúját milyen arányban cseréli.Azonos korban általában 1-1 az arány, hisz az előállítása ugyan annyiba kerül.De ha hiánycikkről van szó ettől el lehet a korlátok között térni.

üdv tito
    9. Hudemegverlek
      Hudemegverlek
      szia tito.,

Érvényes a váltási arány a kereskedelemben?

"NAGYON FONTOS: A kereskedés során a váltási arány SOHA nem emelkedhet 2 fölé vagy 0,5 alá! A játék nem enged magasabb/alacsonyabb arányt beállítani"

Csak azért érdekelne, mert ahol játszom, ott szinte minden 0,1-es arányon van .,

Köszi.
      Szép napot., :)
    10. tito
      tito
      szia!

Ez tényleg a nesze semmi:) Biztosan valaki pénzes csoda épületében jártál, és ilyenkor nálad is megjelenik a bónusz. Persze nem kapod meg. frissítésnél, vagy ki-be lépésnél el is tűnik.

üdv tito
    11. Lizzy
      Lizzy
      Szia!
      Lenne egy kérdésem.....

A történet a következő: ma reggel kaptam egy olyat, hogy "+ bónusz pénz" a jobb oldalon ahol a horkoló hold is megszokott jelenni ott volt... ránézve ezt írta ki" 170%-al nő a pénzbevétel és még 69-szer használható"...az épületek az emelt pénzt jelezték ki, de nem tudtam beszedni mert még volt idő kb. másfél óra a beszedésig.
      Kiléptem a játékból, majd később vissza és már nem volt ott!
      Az épületek is a megszokott nem emelt díjat mutatták ,így is szedtem be, nem adott bónusz bevételt.

Szeretném megkérdezni ez most hiba, vagy nesze semmi fogd meg jól?!
      Mi a teendőm most?

Válaszodat előre is köszönöm. Lizzy
    12. Lizzy
      Lizzy
      Szia!

Kérdésem lenne közös IP kapcsolat esetén, egy céhben lenni nem tilos igaz?
      Csak kereskedni egymással és egymás nevezetes épületeibe besegíteni.
      Jól értettem ezt vagy nem?
    13. tibitraht
      tibitraht
      Szia.Egy kérdésem lenne a valentin napi küldetéssel kapcsolatba.Az utolso küldetésben össze kell szednem:aranyat,rezet,mézet,gránitot,alabástromot.Szerintem ez lehetetlen 02-18-ig ,hiszen a Korai Középkorban vagyok ahol ezek a tárgyak még nincsenek és még cserélni sem tudok.Mi a megoldás,van e egyáltalán megoldás?
    14. pampika
    15. Doku
      Doku
      Szia!

Rövid leszek. Ezt az üzenetet kaptam.
  • Betöltés...
  • Betöltés...
  • Aláírás

tito