Tiborca legutóbbi tartalma

  1. Hiba?

    Sziasztok Nem tudom, hogy csak az én játékos felületemen, de két városomban is a " Téli torony " épületem körül folyamatosan felugrik néhány valami sajnos nem tudom kivanni mert csak pár tizedmásodpercre jelenik meg, de folyamatosan. A segítséget köszönöm.
  2. A hiba továbbra is fenn áll

    Szia! Nem a hajó oda vissza utat nem számolta, hanem a fesztivál teljes begyűjtést. Olvastam is a fórumon, hogy tudnak a problémáról, de nyugodtan csináljuk tovább, orvosolják. Szerintem nem sikerült. De most már a küldetés után mindegy is sajnos. Reméltem, hogy kompenzálnak valamit, de ez sem...
  3. A hiba továbbra is fenn áll

    Tisztelt fejlesztők! Sajnálatos módon a számolási hiba továbbra is fenn áll! A küldetési szállítási összegzésnél csak minden második kört számolja be, így továbbra sem lehet a feladatokat teljesíteni :( Sajnos az erről készített videómat nem tudom megosztani mert túl nagy fájlnak minősíti. És...
  4. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

    Tisztelt fejlesztők! Sajnálatos módon a számolási hiba továbbra is fenn áll! A küldetési szállítási összegzésnél csak minden második kört számolja be, így továbbra sem lehet a feladatokat teljesíteni :( Sajnos az erről készített videómat nem tudom megosztani mert túl nagy fájlnak minősíti. És...
Fent