Szindbad legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Űrkorszak – Aszteroidaöv kibeszélő

    Az új hadsereg egy tragédia, mint képességben, mint elnevezésben, mint grafikában. Zúzó egység, lebegő kalapács, szögbelövő, fúró? Mi ez, barkácsbolt? És valóban közelharcot kell vívni az űrkorszakban? A marsi egységekkel sokkal többre lehet menni. Teljesen elmegy a kedvem a csatáktól, de az...
  2. Kibeszélő Ősi Egyiptom

    Úgy tűnik az egész egyre inkább a pénz hajszolásáról szól. Az egyiptomi játékban egyetlen tiszta terület sincs, mindhez csákány kellene, amit csak gyémántért kapsz, tehát vegyél sok pénzért kevés gyémántot, akkor tudsz haladni kicsit. Nagyon kevés forrást adnak az épületek, lassan és nagyon sok...
  3. Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

    Akkor számoljunk máshogy. 1 napra számolok 16 órát. Az 4 órásból jó esetben 5 ciklus, azaz 5x6 = 30 marsi érc. A nyolc órásból 2,5-öt tudsz megcsinálni naponta, azaz 2,5 x 30 = azaz 75 naponta. A 24 órásból naponta egyet csinálsz meg, optimizmussal az napi 60. Azaz ha folyamatosan résen vagy és...
  4. Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

    Mondom 3500 + gyártás vs 4 óránként 5-10 marsi érc. Ez hány hét? Nekem kb 50 hétre jön ki, ha alszom is. 4 óránként 10 marsi érc és a termeléssel nem számoltam. Meg azzal sem, hogy nem tud az ember folyamatosan itt lógni, néha dolgozni is kell. Szerinted ez nooormááális?
  5. Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

    Nekem is eszembe jutott, hacsak nem lesz valami változás, valószínűleg abba is hagyom
  6. Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

    Itt azért szerintem valami el van kalkulálva a marsi érccel. Csak a kutatáshoz kell 3500 db, plusz a termékek gyártásához is kell nem kevés. Ezzel szemben 4 óránként lehet szerezni 5 - 10 darabot. Hogy is van ez? Vagy én maradtam le valamiről? Úgy tűnik, nagyon gyémánt igényessé tették a...
  7. Céh vs. Céh bónuszok

    Azt vettem észre, hogy a céhek szintje alapján a céhes csatákban kapott bónuszok az egyéni, szomszédokkal vívott csatákban is érvényesülnek. Ha egy nagyobb, magasabb szintszámú céh tagját támadom a szomszédok közül, akkor sokkal nehezebb legyőzni, mint korábban, vagy az azonos védelmű de kisebb...
  8. Nevezetes épület elnevező verseny

    A Sagrada Familia valóban jó lenne, de még nem fejeződött be az építése. A kiírás nem részletezi, hogy az építés elkezdése, vagy befejezése számít. És mi van az újjáépített épületekkel?
  9. Nevezetes épület elnevező verseny

    A New York-i Metropolitan Opera a javaslatom. Adhatna sok boldogságot és pénzt (mind a valóságban is)
Fent