Stussy legutóbbi tartalma

  1. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Elsőre azt mondanám, hogy egyik megoldás sem lehetséges, de lehet én nem látok valamit. Most ez a helyzet: Két laktanyám van, nehézgyalogság és lovag. Az Alcatraz meg a jelek szerint továbbra is adja az ijjászokat. Csatolok egy képet erről. Az is eszembe jutott, hogy a FOE helper hibázik...
  2. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Virágzó középkorban vagyok. Tudjátok, hogy lehet az, hogy nincs ijjász laktanyám kb 3 napja és az Alcatrazom mégis ad ijjászokat is? Pont azért töröltem, hogy az Alcatraz ne adjon többet... Az Alcatraz wiki oldala szerint nem lehetne ilyen: " A játékos városában elhelyezett katonai...
  3. Kibeszélő Archeológiai esemény

    Köszönöm! Közben észrevettem, hogy pár kérdéssel feljebb már volt ez a kérdés és törölni akartam, de megelőztél a válasszal.
  4. Kibeszélő Kulturális települések frissítése - Kiválasztottuk a Mogul birodalmat!

    Ilyenkor kivesztek egyet a meglévők közül (ha igen melyiket?), vagy 4 lesz.
  5. Kibeszélő Tavaszi esemény

    Ezt a választ kaptam: " Az emailre való feliratkozást követően a levelet elküldeni már nem tudjuk, a következő esemény alkalmával fogod megkapni azt. " Ezt csak én nem értem? Ha nem iratkozom fel, akkor azért nem tudnak küldeni, ha feliratkozom, akkor meg azért nem? :cool:
  6. Kibeszélő Tavaszi esemény

    Ha csak tegnap regisztráltam ide, akkor is kellene jönnie? Zaklassam őket? :-)
  7. Kibeszélő Tavaszi esemény

    Én is kaphatok lámpást emailben? :-) Mit kell ahhoz tenni? :cool:
Fent