SirAtti legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Testvériség esemény

    A kiszolgáló szövege: "Ne légy bolond, lesd el....", csak annyit mondok, hogy a véleményem az, hogy egy paraszt (vagy Media Markos-hülye azért nem vagyok). Szóval aki nem lesi el a videóból a trükköt azt bolondnak tartja, akkor én meg parasztnak tartom az illetőt. Inkább pozitív szöveget írt...
  2. Kibeszélő Forge Bowl

    Ha jól látom semmilyen őrszemverzió nem lesz:( Máris csalódás nekem ez az event, ha a Béta nyereményeit veszem alapul. Egy pici reményt fűzők hozzá,hogy talán élesben lesz.
  3. Kibeszélő Haloweeni esemény

    Csalódott vagyok ezen az eventen. Őrszem és főleg őrszemfejlesztő érdekelt volna, erre csak 1 napig volt őrszem és őrszemfejlesztő meg egyáltalán nem. És hiába változtattam minden nap a nyereményt, hátha kapok még őrszemet vagy fejlesztőt, egyszer sem adta be. Kiábrándító volt ez a halloween :((((
  4. Kibeszélő Őszi esemény

    Az van írva a leírásban: "A Szamárkarám csak a prémium főnyereménysoron érhető el. Az épület korodbeli termékeket ad, támadási és védekezési bónuszt a védőidnek, illetve motiválása esetén 1 véletlenszerű egységet valamint terméket is nyújt!" -ám ahogy nézem inkább védekezési bonuszt ad a...
  5. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    25
  6. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    23
  7. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    21
  8. Javítva Küldetések

    Jaja, elég kellemetlen, még mindig tart a küldik fagyása. Remélem fejlesztők dolgoznak rajta és nem "visszafejlesztők".
  9. Hogy lehet?

    Olyan kérdésem lenne,hogy hova tűnt a "sugárút" a progi korból? Nem találom techfán, de lehet elnéztem.
  10. Kibeszélő Valentin-napi akciók.

    Meg lehetne tudni,hogy mi lesz a speciális ajándék mely megkapható az 1. bejelentkezéskor? Ugyanis nem mindegy,hogy pl. ha kívánság kút, akkor gyémántvárosba lép az ember, ha őrszem, akkor fővárosba....de persze lehet vmi boldogásgot adó szerelem fa szerűség....szóval lehet valamit tudni róla?
  11. Kibeszélő Forge Bowl 2022

    Úgy látom az event elölről kezdődött és nem az történt,ami meg volt írva :)
  12. Kibeszélő Téli esemény

    Sajna nagy eséllyel tett kiszedték:(
  13. Kibeszélő Téli esemény

    Bétán volt kút, itt most nincsen, hiába vette a fáradtságot valaki hogy, fandom oldalára leírja, dehát sajna nem lett kút:(, szóval készpénznek nem lehet venni.
  14. Kibeszélő Téli esemény

    Nekem is ugyanez lenne a kérdésem,hogy várható-e Kívánság kút a napin? Én se találkoztam még vele, és a fandom oldalán se nagyon találkoztak.
  15. Küldetések megszakításának (2000 db) növelése

    Értem, jó lenne egy szavazás v. vmi. aminek hatására megváltozna az inno véleménye eme alacsony küldetés-megszakítás darabszámtól. Ezen felül én még azt se értem,hogy miért nem lehetne bronzkorban építeni más játékos nevezeteseit? (mondjuk a techfa végére lenne téve a lehetőség az építésre)
Fent