SilverPrime legutóbbi tartalma

  1. SilverPrime

    Kibeszélő Út a győzelem felé épület kibeszélő

    Már kezdtem örülni, amikor felhívták a figyelmem, hogy az őrszem helyőrség 2. szinten 4%-ot ad, 1*1-es területen. Ez 3*2-n ad 5%-ot. Ennél azért sikerülhetett volna jobban is...
  2. SilverPrime

    2. Feladvány

    2. Jack O'Lantern
  3. SilverPrime

    1. Feladvány

    3, 5, 9, 11
  4. SilverPrime

    Kibeszélő 1.162 kibeszélő

    Az rendben van, hogy iOs-re a frissítés 525 megás?
  5. SilverPrime

    Kibeszélő Forge Bowl 2019

    "pár fejlesztést megkaphatsz a küldetéssorozatból és touchdown jutalomként" Akkor ha jól sejtem, a napi különleges jutalmak között nem lesz fejlesztő...
  6. SilverPrime

    Kibeszélő 1.141

    Áldott legyen a keze annak, aki kivette a homályosítást. :)
  7. SilverPrime

    Kibeszélő 1.140

    Jó lenne, támogatom. esetleg ki lehetne kapcsolni, mint az animációkat. De a legjobb az lenne, ha ilyenekről megkérdeznék a játékosok véleményét.
  8. SilverPrime

    Kibeszélő Nyári esemény 2018

    Ami most is foglalkoztat, mint miden eseménynél... Elérhető-e gyémánt vásárlás nélkül a 7-es szint a hajón, vagy hagyjam az egészet a f@szba és ne is kinlódjak a feladatokkal?!
  9. SilverPrime

    Kibeszélő Tavasz 2018

    Na így, hogy hátra vanb 1-2 óra az eventből és semmi sem fog már töténni. Csak meg tudom erősíteni az előttem szólokat. Végig csináltam 2 szerveren is. C-n semmi más nem kellett volna, csak 5 db fejlesztés. 4 lett meg. Az előző eventekből megtanultam, hogy egy fillért sem szabad rákölten, mert...
  10. SilverPrime

    Kibeszélő Karnevál esemény 2018

    Csak folytatni tudom a gratulációt... Sikeresen exxxxxxxx az event játékélményét ezzel a kaszinózással. Őrláng, bajnokok sátra, xxxxxxxx ... De hogy egy nagyobb eséllyel megnyerhető fejlesztést adjon, olyan nincs. Azért a pénzemért várnék valamit, lehetőleg nem idegrohamot és csalódást. Aztán...
  11. SilverPrime

    Kibeszélő Karnevál esemény 2018

    Még az első alkalmakkor sikerült két fejlesztést nyitni. Azota semmi. Toltam bele gyémántot, hátha... (tudom, én vagyok hülye) De hogy azota meg a florinok nyerésének az eselye is kritikán alúli lett... Úgy látom, ennek a játéknak is leáldozott...
  12. SilverPrime

    Kibeszélő Napi küldetések

    A mai is, 22... Kiváncsi lennék, hogy a magyar support jelzi e a fejlesztők felé az elégedetlenséget. Habár (gyanítom) úgyis lesz@rják. A tôbbi dolog, ami rontja a játékélményt... A Magbankom mintha nem is lenne, a fogadó is kritikán aluli, CE-ben az ereklyékből nyert "jutalom" is egy kalap....!!!
  13. SilverPrime

    Kibeszélő Forge Bowl

    Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van e esély arra, hogy a 7-es szintig lehessen fejleszteni gyémánt nélkül?!
Fent