shadowarrior legutóbbi tartalma

  1. Új Kulturális település

    Üdv! Felmerült kérdésként, ha valaki már megszerezte az épületet az adott kultúrális településről, de pont az elavult értékek miatt már eladta az visszakaphatja az épületet vagy újra lesz lehetőség megszerezni?
  2. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Teljesen jogos, hogy nem mindig nyer a játékos, de most írtam az utóbbi 10 csatát. 64%-nál nem volt rosszabb az esélyem a nyerésre és 2 azaz kettő meccset sikerült lehozni. Biztosan túl voltak hajtva a játékosok és nem bírták a tempót.
  3. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Jogos csak 10-ből 1x szokott ez megtörténni. Itt meg 10-ből 5-6x is 81% eséllyel is bukik az ember. Továbbra is ez az egyik leggyengébb event ami itt található. Mind a "szerencsefaktor" miatt és mind a gyenge nyeremények miatt.
  4. Kibeszélő Futballkupa 2021

    ashea teljesen igazad van. Nekem 4-5-t szokott zsinórban ugyanígy elbukni. Bosszantó és idegesítő, de gondolom erre sem fektetnek a fejlesztők energiát ugyanúgy mint a gvg évek óta fennálló hibáira sem. :(
  5. Kibeszélő Kulturális települések frissítése - Kiválasztottuk a Mogul birodalmat!

    Mikorra várható? Nem szeretnék 1 régebbi települést elkezdeni és 2-3 nap múlva meg jönne az új.
  6. Júniusi játék

    Gratulálok az időpont választáshoz!!! :confused:
  7. Januári fórumverseny

    Nekem a kettes és a hármashoz is sikerült eljutnom
  8. 4. Feladvány

    1. rejtvény: F4 2. rejtvény: F1 3. rejtvény: C5 4. rejtvény: D2 5. rejtvény: A4
  9. 3. Feladvány

    1 kísértetház 2 Notre Dame 3 sötét átjáró 4 Aacheni katedrális 5 Őrült tudós laboratóriuma 6 fekete torony 7 elhagyott elmegyógyintézet 8 madárijesztő 9 Chateau Frontenac 10 Szellemjárta torony 11 Jack O'Lantern kápolna 12 Nekropolisz
  10. 2. Feladvány

    2. Jack O'Lantern
  11. 1. Feladvány

    1,6,8,12
  12. Mennyire ismered a nevezetes épületeket?

    A megfejtés
  13. 6. nap

    36
  14. 5. nap

    Árutermelés Fosztogatás és rablás
  15. 3. nap

    A Gonosz Boszorkány
Fent