MAMSMLMMMCSMBMGMA legutóbbi tartalma

  1. toborzás

    Sziasztok ! A SZENTENDRE céh aktív tagokat vár , feltételek megtalálhatók a céh leírásában .
  2. Kalózzátony

    Szia Fruzsy 17 ! Amit leírtál azzal tisztában voltam és köszönöm hogy leírtad , de sem a kicsi térképen sem a szerencsekeréken nem találkoztam idáig KALÓZZÁTONNYAL , márpedig azzal kellene bővítenem a kalóztanyámat .
  3. Kalózzátony

    Sziasztok ! Hol és hogyan lehet kalózzátonyhoz jutni . mert idáig az esemény szerencsekerekét akárhányszor frissítettem . nem találtam rajta és máshol sem ?
  4. incidens

    Mennyi időnként ad a játék incidenst ?
  5. Céhes kontinenstérkép

    Egy szektorba tudok több 8 - as létszámú hederőt letenni illetve lehetséges - e egy szektorba több céhtagnak letenni haderőt és ha igen hogyan ?
  6. Céhes kontinenstérkép

    Hogyan tud a céh nem alapító tagja letenni sereget és egy szektorra egy tag több támadó sereget letehet - e ?
  7. Céhes kontinenstérkép

    EGYET MÉG MINDIG NEM ÉRTEK , MIT JELENTENEK A SZEKTOROK ÉPÜLETEI ALATT A PIROS NÉGYZETEK ?
  8. ÉPÍTÉS

    Köszönöm a válaszokat ! Viszont céhes kontinenstérkép néven új témám van fent . Arra is várok tanácsokat .
  9. Céhes kontinenstérkép

    Sziasztok ! A Céhes kontinenstérképen idáig csak azt értem el , hogy a hadseregemet toborzom valamint az elhelyezéshez az árut rakom a kincstárba . Atámadott területnél eltünt az elhelyezett haderőm , viszont az épület alatt megjelent 2 piros kocka . Az eseménynaplóban pedig 200 haderőt kapott a...
  10. MAJA CÉHE TOBORZÁS

    A MAJA CÉHE OLYAN TAGOKAT KERES , AKIK AKTÍVAN RÉSZT VENNÉNEK A CÉH - CSATATÉREN , SEGÍTVE A CÉH FEJLŐDÉSÉT . AKI SZERETNE CSATLAKOZNI ÍRJON A KÖZÖSSÉGI ÜZENŐFALON SÁMUEL KIRÁLY NÉVRE .
  11. ÉPÍTÉS

    NEM KIABÁLOK
  12. ÉPÍTÉS

    AZ 1,9 -EST MÁR TUDOM ,DE TOVÁBBRA IS KÉRDEZEM MI A LÁNCOLÁS ?
  13. ÉPÍTÉS

    SZIASZTOK ! KÉRDEZIK , HOGY AZ ÉPÍTÉSHEZ HASZÁLUNK E LÁNCOKAT ÉS 1 , 9 - EST . MI AZ A LÁNC ÉS AZ 1,9 - ES ?
Fent