Robszi legutóbbi tartalma

  1. Új hiba lejátszott csata hangeffekt

    Üdv. Mindenkinek! Érdeklődni szeretnék, hogy a Dinegu világban más játékában is "néma" a lejátszott csata. Pontosabban, kb. 4 napja egyik pillanatról a másikra megszűntek nálam a lejátszott csaták közbeni hangeffektek, teljesen némán megy. Zene az van, de azt kikapcsolom. Jeleztem a...
  2. Hogy lehet?

    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Hogy lehet technikailag, hogy valaki progresszív korban van és szert tud tenni posztmodern korban lévő harcosra, pl. kommandósra, aki a posztmodern legvégén van elérhetőségben. Hogy Bárkát stb. épületet tud szerezni, az OK, de harcost? üdvözlettel: Robszi
  3. Céhexpedició

    Játékostársak! Azzal a hülye Céhexpedíciós szabállyal van gondom, hogy kérj engedélyt a cég tulajdonosától vagy cégvezetőtől a tovább lépéshez. Megnyertem egy szintet...OK, adományoztam...OK, de mi a bánatos fittyfenének (és még finom voltam) kell engedélyt kérni. Tud erre valaki ésszerű...
  4. Hogy van ez?

    Megpróbálom a kérdésemet közérthetően feltenni. Most 417.000 ponttal a Progresszív kor előszobájában vagyok, 11 Forge pont és átléphetném Döbbenten tapasztaltam, hogy 25-30-35 millió ponttal rendelkező játékosok az Ipari korban vannak, de hihetetlenül fejlett városokkal. Ami érthetetlen...
  5. Flusztrált játékosok

    Lesben áll az a isten bar...a! Reggel kivédtem a fosztogatást az időpont manipulálásával, de nem ülök ott felhúzott csörgő órával minden termelés befejezésnél és most kifigyelte az esti órát a fosztogatáshoz. Azért nem gondolom, hogy ez a játék a világmindenség epicentruma, más is van az...
  6. Flusztrált játékosok

    Újra hozzászólok, mint a vitaindító játékos és ismét az emberi oldaláról közelítek. Képzeljétek azt a játékost, aki képes hajnali fél 4-kor (!!!!!!!) felkelni, hogy kifossza valamelyik termelő üzememet és teszi ezt szinte minden reggel. Hát ne mondja nekem senki, hogy nem nagy az isten...
  7. Flusztrált játékosok

    Nos, annyi kommentet kaptam az indító felvetésemre a támadásokkal kapcsolatban, hogy nem is tudom mire reagáljak. A konklúzió: minden marad a régiben, támad, aki támad, visz, amit visz, ha boldog vele, mert azt mondja, sok kicsi sokra megy, hát legyen, ettől minden ember olyan ember marad...
  8. Flusztrált játékosok

    Kedves Próféta! Te értelmes ember vagy, biztosan megérted amit írok. Közben rájöttem mi a rákfenéje ennek az egésznek...nos az, hogy ez az egyetlen csata hely, ahol valós személy áll a győzelem vagy vereség mögött. Az összes többi csata csak gép ellen megy. A terület szerzés, a céhexpedició, a...
  9. Flusztrált játékosok

    Megint nem értesz Próféta. Valóban a támadás alapeleme a játéknak, hogy jó vagy rossz, az már szubjektív megítélése ennek, de hogy ki él vele az már az emberi tényező. Van 75 szomszédom egy-egy váltásban. Ebből 4 támadott meg és 2 rendszeresen, visszatérően, napi szinten, pedig egy szót sem...
  10. Flusztrált játékosok

    Próféta! Pont az nem érted és a többiek sem, amiért írtam. Engem itt az emberi agy gondolkodása érdekel és nem játáktechnikai dolgok. Mindenki kiokosít, okos dolgokat mond, ad tanácsokat és magyarázza a bizonyítványát, hogy ő miért támad. Nem érdekel, ha támadnak, ha rabol azt is lesz...om, de...
  11. Flusztrált játékosok

    Ha győző istennő lennél(mint nő) melyik férfi kellene, aki felmászik az almafára a friss almáért neked, vagy lehajol és a földről felvett rohadt almával kínál,
  12. Flusztrált játékosok

    Köszi a sok levelet. Én már csak ennyit fűznék hozzá... Szállj nyeregbe, keresd a csatát, szívd be a vér keser-édes szagát. Keresd ki veled egy és ne akard az öledbe magától pottyanó belül férges, rohadt alma büdös húsát. Íztelen az, mit az idő könnyen ad. Értéke annak van, miért izzadsz. Mit...
  13. Flusztrált játékosok

    Igazad van Loránt 96...frusztrált.
  14. Flusztrált játékosok

    Sok mindenben igazatok van, de én ezt mentális oldalról és nem játéktechnikai oldalról közelítettem meg. Én is sokat áldozok a hadsereg védelmére. Fejlesztem a hadi állományomat, a százalékos erőt, de az időtényezőt nem lehet figyelmen kívül hagyni. Itt nem a pár termék elrablásáról van szó, az...
  15. Flusztrált játékosok

    Van egy szociográfiai megfigyelésem. Miért támadja előszeretettel az erősebb játékos a sokkal gyengébb játékos városát és fossza ki? Itt 500-600%-os erőfölényről beszélek, ahol nyilván a gyengébb játékosnak esélye sincs. Itt nem arról van szó, hogy a gyengébb játékos szellemileg gyengébb, mint...
Fent