Reginaldio legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Galata-torony

    Sziasztok! Szerintem játékelemek tulajdonságairól-jelentőségéről fórumozni értelmes dolog -- visszajelzés a fejlesztőknek; a játék stratégiai lehetőségeiről, ill. hogy ki mire tartja érdemesnek játszani szintén értelmes -- tanulhatunk, inspirációt meríthetünk egymástól. De az Aramis-féle...
  2. Fosztogatások!

    Sziasztok! Nem biztos, hogy ez a megfelelő topic, de végül is némi áttétellel ide is beszuszakolható (bár fosztás még nem történt, csak az "előkészítő támadás" esett meg). Eddig úgy tudtam (a játék "wikije" <https://hu.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Barb%C3%A1r_paritty%C3%A1s> szerint...
  3. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    50 Azt hiszem, ezt nevezik hatásfok-maximalizációnak...;-) UFF -- én beszéltem...:-D
  4. Kibeszélő Őszi esemény

    Sziasztok! Nincs valaki köztetek, aki esetleg írta a küldetéssor feladatait? (Én volt egy idő, amikor írtam, de most nem.) Igazából gyakorlati jelentősége nincs, mert már a naponta érkező küldetések kapujában vagyok, csak "elméletileg" érdekelne, lehetett-e volna (ill. mi módon) optimálisabban...
  5. Kibeszélő Futballkupa esemény kibeszélő

    Sziasztok! Kérdésem lenne - az eseményleírásban nincs benne, de talán valaki már kipróbálta: a jegyek, amelyekkel a bajnokságon lehet játszani, 8 óránként töltődnek, viszont nem tudom, hogy ha összegyűlik 3, akkor is töltődik tovább, vagy akkor megáll a visszaszámláló (mint ahogy az F-p.-csík...
  6. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Igen, a választókészletek darabszámát illetően persze képben vagyok, csak nem fogalmaztam szabatosan, a konkrét épületeket is "együvé értettem" velük "szett-itemként egy kalapba" - mondjuk fontos különbségtétel, és félrevezető az egybemosás, mert kifejezetten nem árt odafigyelni, nehogy valaki...
  7. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Sziasztok! Közben rájöttem (Barchettás játékostársunk által belinkelt videó rávezetett - KÖSZÖNET érte!), hogy az elején "ösztönből" eltaktikáztam. Az volt a benyomásom, hogy a város utáni ládikónyitások a csali, és inkább minél több várost teljesíteni kell megpróbálni - utánaszámolva: 3 város...
  8. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Még egy dolog eszembe jutott (az eseményablak kapcsán, de igazából nem feltétlenül ehhez az eseményhez kötődően - korábbiak kapcsán, ill. általában a különböző korok városai kapcsán is felvetődhet): Azt lehet tudni, hogy a játékban használt háttérzenék mik (külön a játéknak lettek komponálva...
  9. Kibeszélő 1.172 kibeszélő

    Igen, időközben, újra elolvasva és értelmezve az általad írt első választ, végül rájöttem és erre jutottam én is egy magammal folytatott mentális párbeszéd során, ennek megfelelően szerkesztettem az előző hsz-emet, és aztán észrevettem, hogy közben újra válaszoltál...:cool: Elnézést - a rutin...
  10. Kibeszélő 1.172 kibeszélő

    Igen, de ha megvan a max. 140 barátod, és ezek közül már jelöltél ugye 80-at, de szeretnél 1 újat, akkor ahelyett, hogy 1 művelettel előállíthatnád a kívánatos 79+60=139-es állapotot, szerencsétlen esetben ki kell törölnöd az összes téged jelölő 60-at (+1 általad jelöltet) ahhoz, hogy azt az 1...
  11. Kibeszélő Szent Patrik napi esemény kibeszélő

    Sziasztok! Nekem bejön ez az esemény: ötletesnek tartom az újszerűségét. Van benne szerencsefaktor is (azoknak, akik nem tudják előre a feladatsort - mármint a városokon belülire gondolok, nem az eseményküldetésekre), de kell hozzá stratégiai érzék is, hogy mit milyen sorrendben fejlesztek, hogy...
  12. Kibeszélő 1.172 kibeszélő

    Sziasztok! Új vagyok itt, úgyhogy "nyitásképp" mi sem stílszerűbb, mint hogy szerintem ebben - mint egyébként oly sok más esetben és az élet oly sok területén - mindenkinek igaza van, csak kissé elbeszélünk egymás mellett...;-) Az építő jellegű javaslatom pedig: tök normális (és még a...
Fent