Ramocsa legutóbbi tartalma

  1. GVG ellehetetlenülése C szerveren.

    Nem hiba , egy olyan lehetőség amit kihasználnak egyes céhek mindenki kárára és ezzel sok más játékost megfosztanak a a játéktól. Épp ezért kellene orvosolni a problémát, és lehetőséget adni arra hogy mindenki egyenlő eséllyel indulhasson. Paco leírta , szerintem logikusan mi a probléma,én úgy...
  2. GVG ellehetetlenülése C szerveren.

    Lilith kérésére leírom ide is problémát. A mostani gvg térképen nagyon nem tetszik hogy egyes céhek képesek zárni a partraszállási szektorokat ,lehetetlenné téve így más játékosok ,céhek játékát. Mivel ezt a lehetőséget az élelmes céhek felfedezték, és természetesen ki is használják...
  3. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Szeretnék egy olyan lehetőséget hogy pl a teraszos farmot le lehessen fokozni :) ,hogy olyan kor árúit termelje ,amire a város tulajdonosa "beállítja" Olyan lehetőséget nem lehet kifejleszteni,hogyha valaki megtámad és én pont itt vagyok,ne az automata védekezzen hanem a város tulajdonosa ?
  4. Novemberi verseny - Hol telel a Bajnokod?

    Bajnokom hol telel ,kérdezed? Melyik kort írjam ,részletezd! :) Most a Marson megpihen a Kupolán, S elréved a múltba ,-túl sok csatán. Bronzban a színház volt a szíve vágya , Vasban a fürdők álmai tárgya, Kora középben élmény egy akasztás , Virágzóban menőbb a kuruzslás. Későiben jól jön egy...
  5. Képrejtvény 2014.07.03

    Nem lehet elhelyezni : 5,10,13
  6. Rinbin tréfája

    Canaveral, a habitat
Fent