Pirós legutóbbi tartalma

  1. Pirós

    Épület eladás Céhen belül

    Óóó tényleg ezt eddig nem tudtam köszi szèpen így màr könnyebb a dolog
  2. Pirós

    Kerskedés játékosok között

    Köszönöm szépen az infót ezt eddig nem tudtam. Tényleg fel lehet így oldani ami zàrolva van.
  3. Pirós

    Épület eladás Céhen belül

    A raktárból amelyiken lakat van? Csak úgy lehet törölni ha lerakod valahova a vàrosba és utàna lehet törölni csak. Pl. Eventes épületeket és azok fejlesztőit. Azokat magyaràzd már el hogy kell eladni vagy törölni másképp????
  4. Pirós

    Kerskedés játékosok között

    Üdv! Nekem az lenne a kérdésem vagy javaslatom hogy a raktárban lèvő épületek eladása miért nem lehetséges. Van amit el lehet adni a kereskedőnél de van rengeteg amit nem lehet se eladni se kitörölni. Tömve van a raktáram ilyen épületekkel, fejlesztővel aminek semmi hasznát nem veszem. Legalább...
  5. Pirós

    Épület eladás Céhen belül

    Sziasztok! Épület eladás valóban jó ötlet lenne, ugyanis tele van a raktáram olyan épületekkel, fejlesztővel aminek semmi hasznát nem veszem. Csak mindig kapok innen onnan de nem tudom haszosítani csak gyűlik a raktárba amit se eladni de még kitörölni se tudok. Miért is nem lehet, ezt nem értem...
  6. Pirós

    Kibeszélő Szent Patrik napja

    Sziasztok Nekem már kicsit unalmas ez a Patrik napi tili-toli, kitalálhatnának már valami érdekesebb event játékot is.
Fent