PöttyösPeti legutóbbi tartalma

  1. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Nagyon örülök és egyben köszönöm ezt a lehetőséget! Előre bocsájtom, hogy a játék kicsit függővé tett és kűzdök is ellene, mert azon vettem magam észre, hogy 5 világban játszok egyszerre és akkor is a gép előtt ülök, amikor már nem kellene. Aztán meghoztam a döntést és az A-n kívül az összeset...
  2. Következő korba lépés

    Köszi srácok. Én is így emlékeztem, de nagyon nem voltam benne biztos.
  3. Következő korba lépés

    Sziasztok, Még nem szeretnék a következő korba lépni, de az utolsó technológiára szükségem lenne. Mikor lépek kort? Az utolsó technológia kifejlesztésével automatikusan vagy ettől függetlenül, van még egy jóváhagyó lépés? Köszi.
  4. Ismert hiba Hibás ikon és felirat a Fogadó foglaltságának visszajelzésében

    Sziasztok! Böngésző: Chrome, legújabb verzió A hiba: Sokáig vártam a bejelentéssel, mert azt hittem általános hiba és hamar megoldjátok, de most már 2-3 hete tapasztalom, hogy a támogatott baráti fogadóban a Még mindig ott ülsz lebegő felirat olvasható, de ha ráklikkelek, a kis ikonra, akkor...
  5. Augusztusi fórumjáték

    Sziasztok, Jelezni szeretném, hogy az alább megjelölt 4 eltérésen túl, a kérdőjellel megjelölt dűne felső világos területe a két képen szerintem nem azonos. Az alsőn mintha nagyobb lenne. Ettől függetlenül a piros nyíllal jelöltek ennél egyértelműbb eltérések, ezért ezeket jelölöm meg. 1...
Fent