Oroszlánszagú Richard legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő PvP Aréna

    Azt olvasom a PvP aréna ismertetőjében, hogy ahadseregem a támadási és védekezési bónuszát a fővárosból kapja. "Szuper !" Mivel a nagy céheknek ez jóval több mint az újonnan alakultaké, ez kb olyan mintha a nagy céhek tagjai boxerrel a kezükben lépnének a ringbe. Az rendben van, hogy egy 100...
  2. Kibeszélő PvP Aréna

    Lorant96 és dani146 ! Remélem nektek lesz igazatok. Azért annak is van egy kis esélye szerintem, hogy a gyengék bele se kezdenek, sokszor vesztesek pedig abbahagyják néhány forduló után, ami miatt más emberek lesznek a sokszor vesztesek, aki néhány hónap múlva fogják abbahagyni... Aztán egy-két...
  3. Kibeszélő PvP Aréna

    Ezt így be se vezessétek. A legmagasabb korban lévők alapban nem kaphatnak nehéz ellenfelet, hiszen nincsen aki náluk akár 3 korral előrébb jár. A legalacsonyabb koriaknak akiknek még szinte semmilyen plusz épületük nincs pedig nem kaphatnak könnyű ellenfelet. Aztán véletlenszerű a jutalom, ami...
  4. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok ! Tudjátok, hogy hogyan tudom a felhőben maradt tartományokat felfedni, ha már (például a jövő korban) minden tartományt elfoglaltam, de még mindig van néhány ? Ezek a jövős tartományoktól keletre vannak, de van másik korban is ilyen nekem. Szerintem nektek is.
  5. Új nevezetes ötlet

    Szeretnék olyan nevezetest, amelyik területet ad. Ennyi. Akinek nem kell terület az nem tenné le.
  6. Új nevezetes ötlet

    Rengeteg olyan nevezetes van ami pénzt, alapanyagot, árut, boldogságot ad. Olyan is van ami FP-t ad, vagy/és plusz százalékot a csatákhoz. Még medálokat is ad némelyik. Területet viszont egyik sem. Pedig nagyon jó lenne ha ez sem lenne kivétel. Most nem arra gondoltam, hogy az első szinten adna...
  7. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok ! Jó lenne, ha amikor plusz kört veszel a fogadóban, akkor rögtön be is rakjon a céhexpedícióba, hiszen a csatatéren nem használható. Pedig ott is jó lenne. Vagy kiterjeszthetnétek oda is. Jó lenne, ha a játékosok tudnának valami hasznosat kezdeni a medáljaikkal akkor is ha már...
  8. Új nevezetes ötlet

    Inkább egy olyan kellene ami terjeszkedést ad...
  9. Ne Vedd Komolyan ! céh

    Az elmúlt egy évben a platina és a gyémánt liga közt ingáztunk. Volt már 1000 ligapontunk is (ez a max.) de a gyémánt elején a céhek már nem játékként fogják föl, Sajnálom ezért őket. Jelenleg gyémánt ligásak vagyunk, és a 24. helyen vagyunk, de ez nem jelent semmit. Jelenleg 56. szintűek...
Fent