Odiron legutóbbi tartalma

  1. Javítva Event napi küldetés sorozat hiba

    Sziasztok! Nem tudom figyelte valaki, hogy az Égei eventes épületek nem adják az FP-t egyáltalán! Tudom, hogy random adja 50% de már 1,5 hete lent van nekem ráadásul 2 épület is és egyik sem adja mert naponta nézem.
  2. Kibeszélő Nyári esemény

    A táblán kellene adni de nem adja
  3. Kibeszélő Nyári esemény

    Sziasztok! Azt észre vettétek, hogy a tábla nem minden körben ad kulcsot a naptárhoz? Így elég lehetetlen összeszedni a napi kulcs mennyiséget hacsak nem költesz gyemire.
  4. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Ezt tudom,de addig sok idő eltelik és addig nem vásárolsz semmit, mert nem biztos az ereklye templomot húzod elsőnek :) Én például most raktam le több hónap után addig szinte semmi nem esett expedíción igaz most is csak 3 item a 4. szinten.
  5. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! Az én javaslatom az az lenne, hogy: - a régiségkereskedőnél aranyat venni igaz lehet de drágakövet nem, azt csak akkor kapsz ha eladsz valamit de abból is nagyon keveset. Így vásárolni sem tudsz nála mivel nincs köved. Eventek között 2 hét is van nem tudsz mit eladni nem tudsz...
  6. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszönöm a segítséget megnézem. Gödröt nem látok mert minden terület be van építve. Gondolom ha a helye ki lenne jelölve nem tudnék rakni semmit.
  7. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni abban,hogy a játékban a történelmi küldetéseknél a térképben kiraktam a Dephi jósdát. Lerakni nem tudtam a térkép elemek elvesztek. A küldetés megmaradt de annál a résznél 20 forge pont kell a fejlesztéshez. Pont hiába van meg fejleszteni nem lehet a térkép...
Fent