Nyuggercsóka legutóbbi tartalma

  1. Nyuggercsóka

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Tökéletesen egyetértek veled ! Valamint ÉN nagyon szeretném tudni, de pontosan, hogy a gyémántligában mi, vagy mik, illetve milyen számítás szerint sorsolják össze a céheket fordulónként, vagy pusztán random az egész ??? ( Nem kell hülyének nézni, azzal tisztában vagyok ,hogy a gyémántligában...
  2. Nyuggercsóka

    Én sehol nem találtam még olyan topikot ,ahol le lenne írva, hogy pl. a gyémántligában mi...

    Én sehol nem találtam még olyan topikot ,ahol le lenne írva, hogy pl. a gyémántligában mi alapján sorsolják össze a céheket. Ha nagyon szépen megkérlek megírnád ezt nekem, hogy tisztában legyek vele, valamint , akkor nagyjából ki lehetne kalkulálni, hogy kikkel kerül össze , milyen céhekkel a...
  3. Nyuggercsóka

    Egységek halmozása kibeszélő

    Mikortól fog működni ???
  4. Nyuggercsóka

    Húsvéti nyereményjáték

    És hová kell írni a verset ? ide ebbe a topikba, válaszként ?
  5. Nyuggercsóka

    Húsvéti nyereményjáték

    Üres már a kölnis üveg, és kifogyott az Fp. is,de ne félj ! Elszaladok - a játékidőmbe belefér, A Mélytengeri jövőben a tenger mélyére eresztem a vödrömet, és hiába futsz a nevezetes épületeim körül majd köröket, meglocsollak úgyis, a csatatéren, és nem lesz benne köszönet itt a húsvét, eljött...
  6. Nyuggercsóka

    Húsvéti nyereményjáték

  7. Nyuggercsóka

    Húsvéti nyereményjáték

    Üres már a kölnis üveg, és kifogyott az Fp. is,de ne félj ! Elszaladok - a játékidőmbe belefér, A Mélytengeri jövőben a tenger mélyére eresztem a vödrömet, és hiába futsz a nevezetes épületeim körül majd köröket, meglocsollak úgyis, a csatatéren, és nem lesz benne köszönet itt a húsvét...
  8. Nyuggercsóka

    Nyereményjátékok lezárása, gondolatok, ötletek, kibeszélő

    Azért , én azt gondoltam volna, hogy a Foci VB miatt lesz futballkupa esemény , még a téli, illetve a karácsonyi esemény előtt......:rolleyes:
  9. Nyuggercsóka

    Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Egy gyors kérdés a régi játékosokhoz: Hogyan lehetséges az, hogy egy játékos rendelkezik korát meghaladó katonákkal, pl,. késő középkorban van, és modern kori katonái is vannak, ezeket hol, illetve , hogyan lehet beszerezni, megnyerni....stb... ?
  10. Nyuggercsóka

    PVP aréna

    Sziasztok, én sajnos több mint két hétig nem voltam aktív a PvP arénában, és annak rendje, és módja szerint ki is zártak, ami jogos, mert a szabály az szabály,.... ellenben az lenne a kérdésem, hogy mikor lehet , ha egyáltalán lehet újra elkezdeni a PvP arénát ?
  11. Nyuggercsóka

    Kibeszélő Nyári esemény

    Én ?...közel sem aggódok, igen tudom, hogy az őszi esemény nem egy nagy durranás, a Haloweent viszont szeretem, és köszi szépen az információt. ;):)
  12. Nyuggercsóka

    Kibeszélő Nyári esemény

    ....hát onnan, hogy tavaly a nyári esemény után még volt őszi esemény, és utána jött haloween....stb....idén csúszott a nyári esemény, ezért gondoltam, hogy esetleg nem lesz őszi esemény....
  13. Nyuggercsóka

    Kibeszélő Nyári esemény

    Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy idén elmarad az őszi esemény, és ősszel már "csak" október végén a Haloween esemény fog következni ?
Fent