No1 HUNnibal legutóbbi tartalma

  1. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Azt szeretném megkérdezni, ha két céh egyesül akkor a céhek kincstáráűban lévő cuccokkal mi lesz? Összeadódnak, vagy a beolvadó elveszít mindent?
  2. Csatapontok, nevezetes épületek csatapontok

    Köszönöm. A termék nem igazán érdekes, mivel vannak jól termelő épületek, a boldogság se jelent ekkor már semmit, a támadó védő ugyanaz. Marad ez a fránya globálpont amit nem tudok hová tenni. Az 1200 és 28800 nagy eltérést mutat, de valójában mit eredményez? Olyan ez mintha korommal írnánk fel...
  3. Csatapontok, nevezetes épületek csatapontok

    Segítséget szeretnék kérni abban, hogy az épületek csatapontjai milyen szerepet játszanak, pl.: én most jövő korban vagyok Vannak épületeim ipari korúak "út a győzelem felé" csatapontja 1200. Ha most kort lépek átmegyek a távoli jégbe és fejlesztem ide a "út a győzelem felé-t", akkor annak a...
  4. Kibeszélő Céhcsatatér fejlesztése 2021

    A "darabban" maradt Becsületszoborral mi lesz?
  5. Régiség kereskedő

    Elnézésed kérem, nem volt szándékolt a megbántás.
  6. Régiség kereskedő

    Persze, fut szépen a program, és havonta jön olyan ami engem is érdekel, persze ez másokat is és az 1-2 ezres termék mindjárt el is kel 10-20 x os áron. Ha neked ez így normális, akkor ahoz nemsok hozzáfűznivalóm van. Ja azért annyi, hogy sajnállak!
  7. Régiség kereskedő

    A régiségkereskedő az ami a játék legellenszenves része! Nagy általánosságban olyan dolgok vannak benne, amik félrevezetőek, érdektelenek és bocsánat szemtelenek!! Néha be be dobnak 1-1 kicsit jobb dolgot, erre aztán megindul a licit! Az a licit ami nincs arányban a termékkel!! Értem én, hogy az...
  8. Kibeszélő Haloweeni esemény

    Igy a játék végén az is érdekes, hogy van 21 Joker-em, de nem lehet kezdeni semmit velük!
  9. A becsület szobra

    kifosztható-e a becsület szobra?
  10. Régiség kereskedő

    Tragikus, hogy ennyire háttérbe van szorítva az a felület ami alapvetően a működtetők érdekét szolgálja! Semmi (vagy nagyon csekély) kínálat! Miért? Többszörös értékét adjuk mindennek!
  11. Új hiba Üzenetek bejegyzése

    Köszönöm írtam neki. A lényeg az, hogy én a céh tulajdonosa, ki minden joggal rendelkezek, nem tudom módosítani az üzenet címzettjeinek a névsorát, ugyanakkor az egyik új felhatalmazás nélküli tag mindezt megteheti. Őt kérem meg, hogy kit tegyen be és kit vegyen ki a címzettek közül.
  12. Küldöttek

    Szia! Az a bajom, hogy 8 küldöttem van de csak négy hely szabad, egy újabb hely feloldása mitől függ, mert a 800 gyémánt az világos, de nem szeretném.
  13. Küldöttek

    Mitől függ az ,hogy küldött hely kerüljön feloldásra a városházán?
  14. Küldöttek

    Mitől függ az ,hogy küldött hely kerüljön feloldásra a városházán?
Fent