No Comment legutóbbi tartalma

  1. No Comment

    Kibeszélő Vadvilági esemény

    Videoban amit mutattak azt irták 3x lessz .
  2. No Comment

    Kibeszélő Téli esemény

    És a kövin volt kulcs? :)
  3. No Comment

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Akkor sokat pazaroltál.
  4. No Comment

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    3600+Bronzliga elég egyszerünek tűnik.
  5. No Comment

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Eddig kb 2000 gyémi és jo játék elég volt a legjobb ligához ahogy játszottam , de ennél kb semmit nem ér a gyémánt, inkább kiegészitő funkcionak mondanám ha van tolvaj kártya abba érdemes ölni. Azért nem hogy uj játékot inditsunk.
  6. No Comment

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Buktad.
  7. No Comment

    Kibeszélő Haloweeni esemény

    Jo kis event ez, de a napi belépési bonusz viszont eltünt miota elkezdődött az event.
  8. No Comment

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Nekem akkor csak 1 küldim volt amit nem tudtam megcsinálni, mert 1 korral magasabb kulturális épületet kért. Amikor ez bejött akkor tünt el minden más. Korlépés után ezt megcsináltam és visszajött minden. Ezek szerint ez az egy küldi foglalta a helyeket. Már nem izgat.
  9. No Comment

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Nálam is ez volt amikor kora középben voltam, eltünt a visszatérő, gondolom mert nagyon előrehaladtam a térképen. Csak akkor kaptam vissza mikor felmentem progresszivkorba. Lehet hamarabb is megkaptam volna nem figyeltem mert 5x-es kor váltást nyomtam akkor.
  10. No Comment

    Kibeszélő 1.267

    Elkiabáltam ma 4/4 tervrajz :)
  11. No Comment

    Kibeszélő 1.267

    Nekem már elég jol működik, tegnap 4 ből 3x FP-t adott. Kék galaxissal 3x 80 fp lett ,vagy csak szerencse volt, és az Igazság odaát van. Muhaha
  12. No Comment

    Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

    Szerintem a nagy játékosokon 1 ilyen épület se segit semmit, van elég gond Titánban ahogy hallom igy is. Jó lett volna ez csak a demoralizálót is vissza kéne venni mert tul gyorsan ugrik tul sokat.
  13. No Comment

    Kibeszélő Őszi esemény

    459k Pontom van , nekem az aranyliga a célom igy nem a kávéscsészére mentem rá, hanem a pontgyüjtésre. Kávéscsészét csak akkor szedem ha könnyen megszerezhető 1-2 lépéssel.
  14. No Comment

    Kibeszélő Kibeszélő - Futball esemény 2023

    Nem akarok hülyeséget irni, de nem lehet hogy azért mert nem termelésről van szó, hanem külön jutalomként kezeli a rendszer?
  15. No Comment

    Kibeszélő Kibeszélő - Futball esemény 2023

    Nem idő kell ide , gyémánt.
Fent