nebath legutóbbi tartalma

  1. Januári fórumverseny

    2
  2. 3. Feladvány

    1 kisértetház. 2 Notre Dame. 3 sötét átjáró. 4 Aacheni. 5 Őrült tudós lab. 6 Fekete Torony- 7 Elhagyott elmegyógy intézet. 8 madárijesztő. 9 Chateau Frontenac. 10 szellemjárta torony. 11 Jack O'Lautern.12 ?
  3. 4. Feladvány

    f4 ,f1 c5, d2 a4
  4. 1. Feladvány

    1,4,7,11
  5. 1. nap

    7 különbség van.
  6. Érdekes

    Én írtam a Supportnak, mert felettébb érdekel a hogyan. Végig csináltam az összes kort, összes küldetést, de nem emlékszem ilyen lehetőségekre. Ők nem zsiványokat tettek be , hanem kor szerinti egységeket, + zsiványokat mindenhova.Kíváncsian várom a választ.
  7. 2014.05.23 - péntek - VÉGE

    1 Színházról nincs mit betakarítani. 2 A Színházban nincs színész, és néző. 3A mészárosról hiányzik a hentes. 4 12 forge pont van 10 helyett. Az üzenetközpont helyett van egy könyv.
  8. 2014.05.23 - péntek - VÉGE

  9. Nevezetes épület elnevező verseny

    Nekem a javaslatom a Szent Genovéva, azaz a Pantheon Párizsban.
  10. Hadsereg

    Celestynt támadtam, a végére neki egy katapultja, nekem egy nehézgyalogosom maradt. Ő 12 szer támadott, míg én egyszer sem tudtam támadni. Nem adott a játék lehetőséget. Ez 11óra 8 perc körül volt. Hogy lehet ez ? !!
  11. Nevezetes épületek

    Ok sok sikert a türelmedhez.
  12. Nevezetes épületek

    20 értékes medálomat áldoztam egy részletre, de már nagyon megbántam. A virágzó középkorban vagyok, de még egy nevezetes épületet sem sikerült felépítenem. Mindig kapom az új részleteket, de mindig más épülethez. Nem foglalkozom vele többet. Értelmetlennek tartom. Üdv
  13. Hadsereg

    És erről hol van leírás, hogy melyik mit támad? Üdv
  14. Hadsereg

    Üdv mindenkinek! Kis segítség kellene. Már másodszor fordult elő velem, hogy egy sokkal gyengéb hadsereg megtámadott, és legyőzött, mert az ő kőhajítói az én katapultjaimat támadják, de az én katapultjaim nem a kőhajítókat támadják vissza, hanem más egységeket,ezért szétlövik őket. Hogyan...
Fent