ML264 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Űrkorszak: Jupiter-hold

    Igen, az még nincs. :-/ De régen ilyenkor "sötét háttérrel" , de ott volt a listában a nevi, amihez még nem volt rajzom. Régen volt már olyan, de lehet, ez azóta változott. :) Köszi!
  2. Kibeszélő Űrkorszak: Jupiter-hold

    Sziasztok! Nálam nem jeleink meg a Nevezetes Épület. Mi lehet az oka? Vagy valamin átsiklottam? :-o (már csak azért is kérdezem, mert nem látom, hogy bárki is kérdezte volna, szóval, lehet nálam van a hiba :) ) Előre is köszi a választ!
  3. Kibeszélő Mogul Birodalom!

    Sziasztok! Olvastam, hogy az 1.211-es frissítésben (ami 2021. augusztus 18-án érkezik meg) ki lesz javítva a Mogul birodalom 2., 4, és 5. küldije, amiben rúpiát is kellett volna kapni. Ugyan ez "fejlesztés"-nek van írva, de mind tudjuk, hogy "hiba" volt. Aki elkezdte a települést és túljutott...
  4. Kibeszélő PvP Aréna

    Ohhh :-( Köszi szépen! :-)
  5. Kibeszélő PvP Aréna

    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mitől lehet az, hogy PvP arénában az elmúlt 5 napban, a piros (felső) szinten adott játékos állandó? (Ha jól emlékszem a többi sem változott meg, de ebben nem vagyok biztos, csak ma kezdtem el azokat is nézni.) Eddig forgatott 10-12 játékost, de az...
  6. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Így van, működik most már. Köszönjük! :)
  7. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Sziasztok! Csatlakozom azon játékosok táborához, akiknél nem adta az Eseményközpont bónuszt. Valóban az is jó lenne, ha látszana a városházán, de nyilván az lenne a fontosabb, ha adná a bónuszt. Én két szerver közül egyiken sem kaptam meg. Oké, őszintén az alapanyag bónusz annyira nem vág...
Fent