Másvalaki legutóbbi tartalma

  1. Jön a kvantumportya

    Ma nem lesz Quantum?
  2. Jön a kvantumportya

    A kulturális települések épületeinél nem látom az új bónuszokat. A bétán már megjelentek. Itt mikor lesz?
  3. Jön a kvantumportya

    Napi kétszer belépsz, betakarítasz, épitkezel, 15-20 csatát megcsinálsz. Ez egy laza menet
  4. Kibeszélő Bajnoki változások: harcra fel a Wyverntide győzelmi toronyért!

    Az első két nap tapasztalata, hogy kb. fele annyi eséllyel kapok 45 gyémántot mint korábban. Ez tudatos változtatás az INO részéről?
  5. Kibeszélő Vadvilági esemény

    A betán kétszer volt
  6. Csapat rendezések!

    Néha előfordul, hogy nem sérült egységet nem von össze. A képen két ilyen lebegő tank is van
  7. Csapat rendezések!

    Ezt látom. A régi változatban a sérült lebegő tank és a sérült zsiványok között voltak a ép zsiványok. Most három kattintás a hatodik pozición, és nem kell az első kattintás után az egeret mozgatni.
  8. Csapat rendezések!

    Nekem bejön a felső részen is az új rendezés. Egységtől függetlenül a sérülés mértéke szerint van rendezve. Így gyorsabb a törlés, csak egyszer kell az egérrel mozogni.
  9. Csapat rendezések!

    A változást akkor is szokni kell, ha jó irányba megy. Most minden ép egység az elején van, nem kell lapozgatni.
  10. Kibeszélő Mini kihívások

    200 töredék a templomhoz. Két 1. szintű, két fejlesztő és két választó a tollashoz.
  11. Kibeszélő Mini kihívások

    A tollas kígyó szobrot nem mondanám értéktelennek.
  12. Demoralizáció csatatéren

    Azt javaslom, ha egy nap nem tudod éjfél előtt a helperben megnézni a csata számot, akkor másnap ne számolj az ott látott adatokkal.
  13. Demoralizáció csatatéren

    Ketamnak a foe.scoredb.io/hu2/Player/1308553 oldalon 11.én 505 csatája volt, tehát kevesebb mint amit a helper mutat
  14. Demoralizáció csatatéren

    Azt látom a tábázatban, hogy a céhtársan tegnap kiugróan sok (911) csatát csinált. Annak nagy részét lehet nem tegnap, hanem ma ütötte. A helperben nem a tényleges csatázás időpontja szerint gyűlnek az adatok, hanem a lekérés pillanatában. Ha Ketam tegnap éjfél előtt ütött pár százat, te meg...
  15. Demoralizáció csatatéren

    A tied normális (20,19%), a céhtárs vagy nagyon szerencsés (11,57%), vagy valamit rosszúl láttál.
Fent