Reliqius legutóbbi tartalma

  1. Csatatér demoralizáció

    Köszönöm a válaszod Lorand96! Nem volt a támadott szekin csapda vagy ilyesmi.kifogtam a tratylit akkor!
  2. Csatatér demoralizáció

    Sziasztok ,Tiszteletem Mindenkinek! Olyan kérdésem lenne,hogy most a csatatéren 4 OT-s védelem mellett automata módban csatáztam 28 csatát! Eközben a demoralizációm 5-re emelkedett ,játékos társam 3-at csatázott ugyanebben a szektorban, neki pedig 2 egymást követő automata csata alkalmával 1-re...
  3. Céh csatatér

    így már Világos:-)Köszi lorant96!:-))
  4. Céh csatatér

    Szia III . Dementia! Ezt a matekot leírnád nekem hogy pontosan hogy jön ki 160-as szekinél?
  5. Céh csatatér

    Végül ez a lényeg ,Köszönöm Neked is III. Demencia!
  6. Céh csatatér

    Értelek ,csak mert olvastam , hogy ennyi meg annyi az ideális:-)Végül is a 24 órát kell lefedni Valahogy!Köszönöm a gyors reagálást Paco83!
  7. Céh csatatér

    Sziasztok! Szerintetek mi az ideális tag/csatatér vezető arány,hogy a napi 24 óra is le legyen fedve?Mik a tapasztalatok?
  8. Kibeszélő 1.205

    Sziasztok!Mindenkinek köszi a válaszokat! CSak ha 90% ra visszaveszem a mértetet akkor tűnik el,de ha alaphelyzetre hozom vissza akkor megmarad a jobboldali görgető sáv!Support sem érti de szerinte nem játék hanem gép vagy chrome hiba lesz
  9. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    legyen 7;)
  10. Kibeszélő 1.205

    Sziasztok! Nekem frissítés óta windows 10 alatt,chrome böngészőben jobb oldalon és alul egy szürke görgetősáv van ami nagyon zavaró pcn! Tudtok erre valami megoldást hogy eltünjön ez a 2 sáv szélről??
  11. Számoljunk el 25-ig mielőtt egy FoE csapattag postol

    18
  12. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Igaz Paco83! Ha rámviszed az eferet a lakatra kiírja mennyi csere kell még h feloldódjon!
  13. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Sziasztok!Kort kellett lépnem h visszakapjam a visszatérőimet:-)DE megvan!
  14. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Köszi Paco! Neki visszais jött avisszatérő ugy h átlépte a bónusz küldit! Nekem viszont kényszerít h kort lépjek mert egyik sem szakítható meg sajnos!
  15. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Szia PAco83! Nekem van bónuszküldim!A társamnak mellék küldetései vannak vagy 10 db!Gondolom azt meg kell csinálni h legyen visszatérője újra!
Fent