LazaSapa legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Sok-sok év után ez az első esemény, amihez hozzá se nyúlok. És szerintem a következők is így járnak. Nem, nem én jártam így. Már maga a tény is árulkodó, hogy majd' két hét alatt 4 visszajelzés van. Sokan jöttek rá, hogy jobb, ha le se sz...k inkább? Azt hiszem ti jártatok így.
  2. Kibeszélő Téli esemény

    Na most mentek ám a .... világ szebbik felére! Sok-sok nap után van kulcs, 14. láda kettő mutat, 15. leveszem a kút zsugorító töredéket (gondolat kitalálóját kéne töredékekre ítélni), 16. megkeverés. Pffff......
  3. Kibeszélő Mini kihívások

    " ez nem veszi el a kedveteket a jövő héten! " Azon régen túl vagyunk. Event, napi, CE, ez a mini. Egyikkel veritek agyon a másikat, de legalább az ember tervezni képtelen már. Korábban egy kisebb képességű várossal is egyszerűbb volt az élet, most már jól felépítettel is pislogok, hogy mi...
  4. Kibeszélő Haloweeni esemény

    Tartalékoljatok sok fogat az utolsó napokra, akkor a megszokottnak megfelelően módosulnak majd az esélyek. Addig tarhálás lesz....
  5. Kibeszélő Haloweeni esemény

    Kis rutinnal és gondolkodással is zsebben az event feladatok mindegyike. Béta, karácsonyi event: 2 napos várossal kezdtem és már csak helyben járás a végéig, épület maxos. Ehhez képest ez a helóvín egy nyüves ********* (én csillagoztam ki magam). A teljesítése semmi, a jutalmazása SZINTÉN...
  6. Kibeszélő Őszi esemény

    Még egy aprított dolog. Lassan mikroszkóppal kell nézni mit kapunk, de abból sokat. És már nem is 15, hanem 30 darab kell a részekből? Ez kezd nevetségessé válni! "Adok nektek üveggyöngyöt! Jaa, nem is, inkább ráütök előbb kalapáccsal." Ez ugyanúgy működik, mint a kívkút/zsug/TSZ töredékek.
  7. Kibeszélő Nyári esemény

    Pontosítok: mindkét helyen változik az 1:27-1:29, attól függően, hogy korábbi épület fejlesztője van éppen nyereményként. Ha az van, 1:29, a többi valami 1:27-tel is nyerhető.
  8. Kibeszélő Nyári esemény

    Ezen az eventen 120 doublon a várható mennyiség (incidensekből napi egy!), ehhez képest az értékelhető nyeremény 1:29 D-n és 1:27 E-n. Még ez se egyforma, vaze? (D: 6*4+2*2+1*1; E: 5*4+3*2+1*1) Arról nem beszélve, ha esetleg türelmesen várnánk, míg a sok lomot leszedné a nép és nőne az értékes...
  9. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Reklámvideó? Köszönjük szépen!
  10. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Igen, mint amikor az eventek alkalmával az incidensek adnak event-valutát, aztán az utolsó két napban már nem. Beállítás miatt adnak, aztán megint nem. (Ha a nyelvtani hibára utalsz, igazad van, egybe kell írni.)
  11. Kibeszélő Vadvilági esemény

    Mennyi gyémánt elköltetésével (igen, műveltető szerkezet) számoltatok az event fő jutalom épületének megszerzéséhez? Mert, hogy ez ügyesen van megalkotva, az tuti. :-)) Táblánként 1-2 elérhető mancs (a többi alá-köré jellemzően 5 féle szín forma beSZERKESZTVE), hát köszönöm szépen! Igazán...
  12. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Erős érv, jogos is. Csakhogy akkor legyen két esélykategória: egy a fizetős, egy meg a zingyenes felhasználóknak. És akkor kussolna a százalékokban értelmet kereső játékos.
  13. Kibeszélő Futballkupa 2021

    Hibát nem is keresünk. Jól van ez írva...csakhogy.....tele a....z ablak a 3-ból 3 Vesztettél feliratokkal. Egymás után....kösz b+, jól van ez megírva, nincs hiba.
  14. Kibeszélő PvP Aréna

    Tetszik! Végre nem a hót buta CE, csatatér, városvédő harcmodor ellen kell menni! Kora közép vagyok, nehéz ellenfélnek kaptam késő középkorit IPARI egységes*** sereggel --> jó vicc, már adtam is meg magam. ***Késő középben lehet ilyen, történet küldetés adja. :-))
  15. Javaslatok (1.209-s verzió)

    PC-n: - a termelő épületek "menü"-je koronként visszafelé soroljon (, mint mobilon); - az utolsó után ne zoomoljon; - a visszatérő küldetések "Megszakítás" utáni lassulását kéretik megszüntetni.
Fent