Jáde* legutóbbi tartalma

  1. Jáde*

    Kibeszélő Forge Bowl 2021

    Küldetéseknél, és most ennél az eventnél is lehet nyerni.
  2. Jáde*

    Kibeszélő Forge Bowl 2021

    Ha a harcost zsivánnyokkal kombinálod akkor szerintem legyőzhető.
  3. Jáde*

    Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Persze, miután a méretét is megváltoztatták 3x2-re. :D :D
  4. Jáde*

    Kezdő lépések megváltoztatása

    Ha mindjárt a készet kapod, hol marad a varázs?
  5. Jáde*

    Kezdő lépések megváltoztatása

    Én nem vagyok egy régi játékos - 1 éve és 2 hónapja játszom -, és igen, én is először úgy kezdtem, hogy egy céhet alapítottam, mert fogalmam sem volt mit jelent ez. Hamar rájöttem, hogy így nem fog menni, és keresgélni kezdtem a céhek közt. Persze csak harmadszorra sikerült olyan céhet találnom...
  6. Jáde*

    Kezdő lépések megváltoztatása

    Miért kéne megváltoztatni? Bármikor törölheti a saját céhét, amit alapított, és utána máris csatlakozhat oda, ahova akar. :)
  7. Jáde*

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Tényleg jobban hangzik a hadisarc megnevezés, bár akinek nem tetszik, hogy ez is a játék része, annak teljesen mindegy minek nevezik, akkor is appelálni fog. :)
  8. Jáde*

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Teljesen egyetértek, mivel ez egy játék adta lehetőség, ez is bent van a pakliban. :)
  9. Jáde*

    Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Ha jól csinálod, megfelelő az időzítés/megbeszélés, akkor az út elvétele csak nagyon rövid ideig tart, így néha lehet ezzel a megoldással is élni. :)
  10. Jáde*

    Céhexpedíció változások kibeszélő

    Hú, ennyire azért nem gondoltam. A +50% , az elég kemény!! ( legalább van benne egy kis kihívás/vagy nincs)
  11. Jáde*

    Céhexpedíció változások kibeszélő

    Én is ezt tapasztaltam, ráadásul úgy tűnik nekem, mintha az ellenséges védő egységek nehézségi fokát is növelték volna.
  12. Jáde*

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Itt a vége, fuss el véle... Ebből a csontból, már a velőt is kiszívták. Fölösleges rágódni rajta. :D
  13. Jáde*

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Hogy mik vannak? Netán egy óvodába jártok? Mert ez pont az a szint.
  14. Jáde*

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Nem tudom milyen csattanóra vársz, hisz mindent leírtak az eseményről és a kapható nyereményekről is.
  15. Jáde*

    Kibeszélő Nyári esemény kibeszélő

    Akkor mi a francért csinálod? Úgy tudom, hogy szabadon választott, vagyis nem kötelező.
Fent