Hzola08 legutóbbi tartalma

  1. Hzola08

    Új hiba Téli esemény

    Kedves Fejlesztők! Böngésző és verzió: Firefox 121 (Windows 11-en) A hiba részletes leírása: Nem, tudom, hogy mások észrevették-e, de a Csokoládégyár arany választókészletében a Ted és a Ketebo arany fejlesztői fel vannak cserélve: míg az arany Ketebonak (épületnek) szürke a teteje és piros a...
  2. Hzola08

    Kibeszélő Mini kihívások

    Na, hát én végigvittem, van pár észrevételem.. Először a feladatokra térnék ki, ugyanis több említésre méltó dolog is van: Nekem a küldetések alapvetően nem voltak nehezek, kb. egy fél órámba telt végigvinni, DE! Az a sok FP vásárlás nagyon kiakasztott... Szerintem eddig összesen nem vettem...
  3. Hzola08

    Kibeszélő Mini kihívások

    Ez teljes mértékben igaz :) De nem hinném, hogy a bétások olyan rossz véleménnyel lettek volna a minieventről, hogy hiba már most be is vezetni, de javíts ki ha tévedek :D Illetve szerintem egy ilyen fajta szavazásnak sem kell hónapokig tartania, hogy a fejlesztők leszűrhessék a játékosok igen...
  4. Hzola08

    Kibeszélő Mini kihívások

    Ezt is abszolút megértem, de hogy a "nagyközönségnek" nem mutatnak be egy feature-t, és még bétában elvetik pár játékos véleményére támaszkodva, az szerintem nem egy jó megoldás...Ha megnézed, bétán össz-vissz 1 szerver van (nem tudom, mennyien játszanak rajta, jelenleg nincs béta acc-om) ~30000...
  5. Hzola08

    Kibeszélő Mini kihívások

    Csatlakozok a többiekhez, szerintem sincs értelme egy ilyen feature-t egy hétnél tovább tesztelni, hiszen csupán az event idejét, grafikáját, feladatait, jutalmait módosítják, konkrétan nincs semmi újdonság...Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy mondjuk a téli eventet már 3-4 hónappal korábban...
  6. Hzola08

    Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Annyi év után! Kíváncsian várom az új funkciót! Mikor lesz lehetőség többet megtudni róla?
  7. Hzola08

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Sajnos mint minden más játéknál, így itt is egy idő után csak a pénz lesz (már most is) a lényeg... Behoznak csupa olyan frissítést, amivel nem a játékosoknak kedveznek, csak pénzt szednek azokkal, akiknek megéri ezekre költeni... Én nem ismerek túl sok (nagyjából egyet se :D) játékot, ahol a...
  8. Hzola08

    Kibeszélő Céhexpedíció 5. szint

    Én tegnap mentem el az 5. szint feléig, ma be is fejeztem az 5. szintet és háát... Először is a töredékekkel kapcsolatban csatlakoznék a többi hozzászólóhoz, szerintem is nagyon rontott a játékon, főleg, hogy kimondottan sok kell egy fejlesztőhöz/épülethez (pl.: fiatalság forrása). Másodszor...
  9. Hzola08

    Kora középkori egységek

    Mivel arra nagyon nem emlékszem, hogy küldiből kaptam volna, ezek szerint mázlim volt (vagy pont nem mert nem túl jó egységek :D), hogy kikaptam ennyi ilyen ritka egységet (én az elmúlt három-négy évben először találkoztam ilyesmivel). Köszönöm a segítséget!
  10. Hzola08

    Kora középkori egységek

    Sziasztok! PvP után az egységeimet nézegettem, amikor rábukkantam néhányra, amik tudomásom szerint nem megszerezhetők: három barbár parittyásra, illetve három barbárra. Én úgy tudtam, hogy ezek csak ellenséges egységként szerepelnek a játékban a kora középkori kontinenstérkép bónusz "részlegén"...
  11. Hzola08

    CE Hiba?

    Értem, köszi :)
  12. Hzola08

    CE Hiba?

    Sziasztok! Éppen az imént fejzetem be a CE 4. szintjét, csak támadással... A napim egyik feladatrésze az volt, hogy 4 állomást/kaput teljesítseg tárgyalással, anélkül, hogy vesztenék közben, így értelemszerűen nem kellett volna tudnom megcsinálni, DE ennek ellenére az utolsó csata után a napit...
  13. Hzola08

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

    És ezek után nagyjából már csak ez lesz, aki fenn van bétán, az tudhatja...
  14. Hzola08

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

    Bocs, most rájöttem, hogy átbeszéltétek már, nem töltötte be az utóbbi egy órában lezajlott beszélgetést...
  15. Hzola08

    Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

    Nem lehetetlen, csak 150 nap :D
Fent