Hisztis Mirtill legutóbbi tartalma

  1. Terszos Farm

    gondolom, tele van a raktára teraszos farmmal. Már én se merek eladni semmit. Amint megteszem, a játéktervezők feljavítják... Már jártam így
  2. Kibeszélő Történelmi esemény

    A leggyengébb kártyáknál kapható csaták közti 2fp, 4fp, 8fp igazán bőkezű nyeremény. Őszintén csodálkozom, hogy nem jutott még eszébe az Innonak, hogy fp-t is csak töredékekben lehessen megszerezni... Ráadásul, most már minden eventen az inno-matek mellett más játékosok pénztárcájával is meg...
  3. Jön a kvantumportya

    köszi, pontosítottam utólag a kérdésem.
  4. Jön a kvantumportya

    Tulképp miért nincs céhen belüli ranglista a szezon zárultával, csak céhek közötti? Megfelelő statisztikai adatok nélkül hogyan rostáljanak a céh-vezérek, és építsék jobbá a céhüket?!?
  5. Jön a kvantumportya

    ok, köszi. én ezek után bug-nak érzem a dolgot, de mindegy. majd valaki jobban definiálja, és úgy talán eljut a fejlesztőkhöz is.
  6. Jön a kvantumportya

    De ezek már korábbi, teljesített és lezárt csomópontok, mégis "hagyja", hogy perkáljak.
  7. Jön a kvantumportya

    Hali! Az akciópontokkal kapcsolatban lenne kérdésem. A térképen minden csomopontnál megvan adva,hány ezer akciópontot kér,de amikor már a csomópont törölve lett akkor is ott van a lehetőség,hogy pár ezer akciópontot lehúzzon,ha rákattintasz.Ez beleszámít valamibe (a Tevékenységeken kívül) vagy...
  8. Kerskedés játékosok között

    raktár főoldalán jobbra fent van egy lakat ikon, azt ha bepipálod, akkor feloldhatod a töredékeken, egyéb eladható tárgyakon egyenként a lakatot igény szerint, onanntól már engedi eladni az ócskásnak.
  9. Cst nagyon laggol! :(

    Az ugyanolyan bug-os lenne, mint maga a játék!!!!! :eek:
  10. Cst nagyon laggol! :(

    nekem csak chrome alatt laggol, firefoxon jó
  11. Cst nagyon laggol! :(

    ce is laggol tegnap óta, nem csak a cst
  12. Épületméretek

    Felvetés: Sziasztok! Az épületek mérete ugyanúgy alapinfó, mint pl, hogy milyen bónuszt ad, milyen korban van, mikor lesz aratás stb. mégsincs kiírva, ha az egyes épületek fölé állunk az egérkurzorral a városunkban. Pedig ez az infó is rendelkezésre áll, mert ha a raktáron belül állunk az egyes...
  13. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Köszi az észrevételeket. :) Ezúton is elnézést, hogy a reggeli rohanásban több helyütt is egyesek számára pontatlanul fogalmaztam. Hát akkor fussunk neki mégeccer, kifejtősen. Céhes "behívó" limitált számban, mondjuk napjában 3x, ami cst-vezetők által küldhető ki, és ilyenkor minden céhtag kap...
  14. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Hát, a fent linkelt hirdetményél a kettes ponthoz (céh fejlesztés) lenne pár javaslatom már most is... Pl lehetne mondjuk a korábbi való élet mintájára alkalmazni céhes "behívót" limitált számban, mondjuk napjában 3x, ami cst-vezetők által küldhető ki, és ilyenkor minden céhtag kap egy...
Fent