Freeria legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő PvP Aréna

    Tetszene a dolog, DE remélem fejlesztenek még rajta! Nem számít bele semmi más csatáért kapott pont! Sem GBG, sem expi, semmi , csak az a 3 csata amit egy nap el lehet lőni. Ez így elég gáz lesz, ha így marad :(( Tegnap este ellőttem a 3 lehetőségem és ma estig csak 3-at kaptam. Nem tudom nekem...
  2. Nem játékhiba Belépés

    Már megy :)
  3. Nem játékhiba Belépés

    "A(z) hu.forgeofempires.com visszautasította a csatlakozást. " Ez az üzenet vár amikor beszeretnék lépni. Mind Magyar-, mind az Béta szerveren. Másnál is van ilyen hiba vagy csak engem tisztel meg vele? Válaszokat köszönöm !
  4. 5. nap

    Korabeli termékeket ad, Modernkor után dupla mennyiségű finomított nyersanyagot ad. A másik bónusza a szomszédok fosztása során esélyt ad a dupla zsákmányra :) Ez az épület az Atlantiszi Múzeum
  5. 3. nap

    Boszorkány kapja a farmot :)
  6. Kibeszélő Évforduló Verseny

    Én köszönöm a bónuszt! Nekem sokat hozott a városkámra :)
  7. Kibeszélő Évforduló Verseny

    S láss csodát! Már van is bónusz szuvenyííír :) Köszönjük!
  8. Kibeszélő Évforduló Verseny

    Mondom én, hogy telhetetlenek az emberek! :D Miért gondoltátok, hogy minden világotokban aktív lesz! Ez egy ajándék! Ingyéééé van!! Nem kell a hiszti! :) A moderátorok biztosan továbbították a jelzéseket , az a dolguk. Biztosan lesz kárpótlás is :) Vagy ha nem akkor sem vesztettünk semmit mert...
  9. Kibeszélő Évforduló Verseny

    A moderátorokra elsősorban úgy gondoljatok mint egy közvetítőre! Ő sem tud többet a problémákról amikor megjelennek. Mi jelezzük, Ők utána járnak és majd születik valami megoldás, Ők meg majd közlik! Nem Ők tehetnek a hibákról! Érdemben nem tudnak mit mondani amíg a "fejek" nem hozakodnak elő...
  10. Kibeszélő Évforduló Verseny

    Jó reggelt! Sajnos nekem sem jelentek meg a bónuszok :( Pedig ez tényleg jó kis ajándék, lenne :)
  11. 1. nap

    http://keptarhely.eu/view.php?file=20190417v01p4qhe2.jpeg Hello :) Remélem sikerült jól feltölteni a képet :)
  12. Kibeszélő Napi küldetések

    Mintmár fentebb említettem nekem tetszik a napi küldetéses story. Azt is említettem, hogy a Bétán sokallottam a szektor foglalásos feladatokat mert így annyira előre haladtam a térképen, hogy már nem birok egy szektort sem foglalni mert két korral fentebbi anyagom sem katonám!! :( Viszont én a...
  13. Kibeszélő Napi küldetések

    Én a Béta szerveren már csinálom mióta megvan. Nagyon tetszik sokmindenre szert lehet vele tenni! :) Egy dolog amit nehezményeznék, hogy elég sok benne a szektorok és tartományok megszerzésével kapcsolatos feladat. Gyarmatkorban vagyok a Bétán de már a progresszíves térképen eljutottam az első...
  14. Kibeszélő Téli esemény

    Sziasztok! A mai feladat volt, hogy építs mindenből egyet. Kész vagyok. Megkaptam a 12 csillagot viszont a Játék Műhely sehol! A feladat jutalma lenne elvileg!! Hol van? :(
Fent