EricaG legutóbbi tartalma

  1. Jön a kvantumportya

    Köszönöm a segítséged. Próbáltam ezt megcsinálni, de azt írja, hogy hoppá, felmerült néhány probléma, A feltölteni kívánt fájl túl nagy.
  2. Jön a kvantumportya

    1.278.1d8a8b96ec (13.03.2024 10:13) Segítéget szeretnék kérni fotó készítéséhez, mert itt a Ctrl C - Ctrl V a fenti sort hozta be. :D Köszönöm
  3. Jön a kvantumportya

    Sziasztok! Megtudná valaki mondani, hogy miért nem tudok tovább haladni? - Van 81685 kvantumlépésem, de nem tudok tovább lépni, mert nem aktív (szürke) az adományozási rész. Van egy rész, ahol ki kell választani a kvantumtisztet, kvantumtiszteket, de mi van akkor, ha valaki egy szál maga van a...
  4. Érdekes

    Szia! Köszönöm a válaszod! Nincs GVG-m, csak a feladatsort akartam megoldani, hogy foglaljak el harccal egy szektort. 6 katonát láttam, betámadtam, leöltem őket, majd betöltött 8 új egységet. Mondanom sem kell, hogy nekem már eleve nem maradt 8 egységem, feltölteni én nem tudtam, legfeljebb...
  5. Érdekes

    Köszönöm a válaszod. S honnan lehet azt előre tudni, hogy az a csata esetleg 2 körös lesz? Korábban nem nagyon tapasztaltam ilyet,csak mostanság, GVG nekem nincs feloldva, csak simán egy feladatot akartam megoldani, ahol harccal egy szektor elfoglalása a feladat. Csak kicsit meglepődtem...
  6. Érdekes

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van az, hogy szektort szeretnék elfoglalni, mutat 6 katonát, őket leölöm, s máris a szektorban megjelenik újabb - most már 8 ellenfél, akit le kell ölnöm a terület elfoglalásához, de nekem nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy a leölt katonáim tudjam pótolni, hogy én...
  7. Robbanószer gyár építése

    Nagyon szépen köszönöm! További jó játékot kívánok!
  8. 1.217-es frissítés - piac

    Szia! Ezek szerint lehet, hogy tényleg félreértettem, mert én nem arra gondoltam, hogy én ajánlok fel valamit a piacra, hanem ha keresek egy adott terméket a piacon, akkor ne csak azt mutassa, amivel tudok kereskedni, hanem az összeset. Köszönöm a válaszod, megnyugtattál, de szerencsére a...
  9. Kibeszélő 1.217

    Sziasztok! Az új verzió frissités után beléptem a kastélyba, akkor dobott fel egy ablakot, s kiírta, hogy különböző feladatok teljesítése utána, csaták után, - akár harc, akár egyezkedés kapcsán, aztán napi belépések után kapunk pontot, mennyi egymás utáni nap (mennyiségre már nem emlékszem)...
  10. 1.217-es frissítés - piac

    Sziasztok! Most olvasom,. hogy holnap, azaz 2021.11.10-én érkezik a 1.217-es frissítés. Ebben az utolsó sor - miszerint " Végül pedig a piacon is egy kisebb javítás: már csak azokat a termékeket fogja a legördülő menü mutatni, amiből nektek is van. ." Véleményem szerint nem túl jó ötlet, mert...
  11. Robbanószer gyár építése

    Értem, köszönöm! Akkor inkább nem gyártok! Nem tudom átrendezni a városom, ahhoz nincs elegendő helyem.
  12. Robbanószer gyár építése

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Progresszív korban vagyok, robbanószer gyárat szeretnék építeni. Írja, hogy kétsávos út kell, főéülethez kell csatlakoznia. - Nos ezek adottak, de még sem teljesül az építés. Mi lehet az oka? A kétsávos utat először az épület egyik oldalához építettem...
  13. Kibeszélő Őszi esemény

    Igen, nekem is a 404-et írja ki, meg hogy zsákutrára leltem. :)
  14. Javítva Fogadó

    Köszönöm! Igen, közben láttam, hogy már 4-en is be tudtak ülni, szerencsére akkot a barátoknál nem jelez tévesen. Viszont most a frissítés után benéztem a fogadóba, 13 vendégem van, de még is csak 10/16 jelzést mutat. Ebben a melegben még a kijelző is kiakadt. :) :)
  15. Javítva Fogadó

    Sziasztok! Ez a probléma nem csak akkor fordul elő, ha tele van a fogadó. Én 07.27-én 15/16-nál gyűjtöttem be az ezüstöt, kiürült a fogadóm, de a kijelző változatlanul 15/16 jelzést mutatott, sőt, a fogadóboltban már letelt a bónusz időm, s még mindig mutatta, hogy él még a bónusz, holott már...
Fent