Elvon a Pusztító legutóbbi tartalma

  1. Gyémánt farm

    Sziasztok! Mit gondoltok, mi kell egy jól működő gyémánt városban? Minden érdekel pl. : milyen nevezeteseket rajtok le, hogy kezdtek neki? Stb stb.
  2. Csatatér napló

    Mért ellenzi ezt bárki?
  3. Csatatér napló

    Jó lenne, ha olyan funkció is lenne a naplóban ami megmutatja ki foglalta el az adott szektort! Számos céh problémája azok a tagok akik oda nem figyelésből vagy szándékosan beütnek lebegtetett szektorokat. Sajnos ezek az emberek szűrés nélkül tovább garázdálkodnak és keseríti meg a többi játékos...
  4. Új szerver

    Kérdésem csak annyi lenne, hogy látok rá eselyt új szerver nyitásra?
  5. Csatatér

    Ezt soha nem javítják már ki.... Mindenki szív, de senkit sem érdekel...
  6. Gyémántliga sorsolás

    E-n is ugyan ez a helyzet. Lehet hogy alapjaban kellene megvaltoztatni az egeaz ligat mert a nagyok nagyon nagyok a nagy ligaban a kicsik meg tul kicsik. Szerintem arra kellene torekedni hogy a gyémánt ligában egy kaliberű céhek legyenek mert gyemant ligas céh és céh között rengeteg a különbséget
  7. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Igen ezt tesuem most is csak idegesítő 17db ugyan olyan katonainlaktanyat végig kattintgatni gondoltam ezt lehet egyszerűsíteni
  8. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! Itt lennenek az én ötleteim.: - Jó lenne úgy képezni a katonai termelést mint a nyersanyagokat. Kevesebb kattintgatás kellene ami néha nagyon zavaró tud lenni. - Lehetne egy olyan gomb a menüben ami kikapcsolna a gyors építést gyémánttal gombot, mert nagyon idegesítő amikor lepakolok...
Fent