Ele 67 1407 legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Minket nagyon is összehozott, Lolek barátommal is.
  2. Játékosok emlékei

    Chabette
  3. Játékosok emlékei

    Hajtáspajtás, Guccina, Öreg 47,
  4. Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

    Rendkívül elszomorító Számomra ez (volt) a játék sava borsa, kovácsolt minket összetartó közösséggé. A legtöbb gondolkodást is igányelte, nem csak az össze vissza kattogtatást.
  5. Kibeszélő 1.199

    Valóban nagyon bosszantó ez a dolog. 1-1 másodperc az hosszú távon nagyon sokat jelent időben. Nem is beszélve arról hogy sokkal kevésbé van értelme frontit fejleszteni. Számomra a fejétődés egyik alapvető eleme a visszatérőzés
  6. Segítség és kérdések

    Sziasztok! Hogy lehet hogy valaki aki jövő korban van -megnéztem a városházája szerint abban van- mélytengeri egységekkel támad meg? Természetesen sikerrel, hiszen a jégkori egységeimnek sincs esélye ellene, utána meg ki is foszt...
  7. Hadsereg

    Sziasztok! Eléggé elakadtam a kontinenstérképen a Gabordeaux nevű területen, ahol a védő ipari egységeknek 75%-os bónuszuk van. Az előző területen az 50%-os bónuszúakat még nagy áldozatok árán legyőztem az 57% bónuszú gyarmati katonáimmal, de itt úgy érzem egy darabig esélyem sincs. Azt...
  8. verzió 1.20

    Hát igen. Igazából akkor vagy jó ha a céhes csatákban rendelkezzel az összes adott korszakbeli egységgel a tüzérségig bezárólag. Az én eddigi seregépítési terveim itt megdőlnek: Mert ha egy egy seregfejlesztési technológiát elértem a saját koromban, akkor megszűntettem az előző korabeli olyan...
  9. Hadsereg

    Szia! Először is kösz a jó tanácsot! A Trebuchet laktanyát 1-2 nap múlva építhetem meg leghamarabb, a Zeuszom jelenleg hármas szintű. Eszerint nem úszhatom meg, hogy valamelyik laktanyából kettőt is fel kell húznom? Egy laktanyát szoktam csak építeni, kettőhöz még lakosságot is kell...
  10. Hadsereg

    Sziasztok! Virágzó középkor vége felé járok, már csak Trebuchetem nincs a korból (csak 4 katapultom). A térképen viszont már szépen benne vagyok a késő középkorban. Kérdésem: 6 császári őrség, és 2 nagy íjas íjász ellen hogy győzhetek? Egyelőre megoldhatatlannak tűnik. Minden virágzó...
  11. Hadsereg

    Na igen, sajnos nekem még nincs Zeuszom. Minden nap rengeteget motiválok, és takarítok. Kapom is a tervrajzokat, de sajnos egyetlen épület sem jön össze. Többször kereskedtem is a részletekkel, de úgy sem. A Zeusz sokat lendítene a támadásomon, de hát sajnos nem akar összejönni. Íjpuskásaim, és...
  12. Hadsereg

    Szia! Felépíteném én a Zeuszt, csak nincs kirakva még sajnos. Eszerint akkor addig nem is érdemes próbálkozni. Az agyondícsért íjászokkal mi a helyzet? És a konzervfejek tényleg felerősödtek? Azt jól látom?
  13. Hadsereg

    Szia! Köszönöm a tanácsot. Attól még messze vagyok, hogy kőhajító ostromgépem legyen (virágzó középkor legelején vagyok). Katapultos laktanyám egy van csak. eszerint csináljak még egyet? Tevezem, mert a dárdavetőket úgyis le akarom bontani. Csak kérdés, hogy az ennyire felerősödött konzervek...
  14. Hadsereg

    Szia! Hát most ismét elakadtam. Breturia tartományban járok, és összefutottam 3 íjpuskással, és 5 konzervvel (ahogy a virágzó középkori nehézgyalogságot itt emlegetik). Mivel folyamatosan azt olvastam itt a fórumon, hogy 8 íjásszal, vagy íjászok és katapultok jó kombinációjával a virágzó...
  15. Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

    Igen az lehetséges, hogy én néztem el. Köszönöm a gyors, és korrekt válaszokat!
Fent