EagleHUN legutóbbi tartalma

  1. 2023 St. Patrik esemény e-mailes 500 arannyal teli fazék

    Sziasztok, Nekem eddig jöttek az ilyen üzenetek. Még a Forge Of Bowl -ről is kaptam. Most az 500 fazékról még nem érkezett meg a levél. Mi változott mit és hol kell bekapcsolni? Előre is köszönöm. EagleHUN
  2. Szia, Gratulálok a fórumjáték első helyéhez. Meg tudnád adni mi volt a megoldása? Nem hagy...

    Szia, Gratulálok a fórumjáték első helyéhez. Meg tudnád adni mi volt a megoldása? Nem hagy nyugodni hogy nem tudtam összefüggést találni a megadott betű - érték párok között. Köszi. :-)
  3. Szia, Bocsi a zaklatásért. Esetleg nem tudod esetleg mi volt a megoldása a fórumjátéknak? Már...

    Szia, Bocsi a zaklatásért. Esetleg nem tudod esetleg mi volt a megoldása a fórumjátéknak? Már kihirdették kik nyertek szóval nincs tétje, de nem hagy nyugodni hogy nem tudtam összefüggést találni a megadott betű - érték párok között. :-)
  4. Szia, Bocsi a zargatásért. Nem tudod esetleg mi volt a megoldása a fórumjátéknak? Már...

    Szia, Bocsi a zargatásért. Nem tudod esetleg mi volt a megoldása a fórumjátéknak? Már kihirdették kik nyertek szóval nincs tétje, de nem hagy nyugodni hogy nem tudtam összefüggést találni a megadott betű - érték párok között. :-)
  5. Szia, Q1: A kastélyláda és a jutalomláda begyűjtési időpontjának van -e jelentősége? Másképpen...

    Szia, Q1: A kastélyláda és a jutalomláda begyűjtési időpontjának van -e jelentősége? Másképpen megkérdezve ugyanezt amikor 00:00 -kor aktívvá válnak onnantól végig ugyanazt adják 23:59 -ig a napi teljesítménytől függetlenül? Q2: Mi történik ha közben szintet lép valaki, marad a ládában az...
  6. Javaslatok (1.209-s verzió)

    Sziasztok! 1) A hadsereg irányítása ablakban kellene kényelmi változásokat eszközölni: - A szűrés legyen állapottartó. Ha le van szűrve mondjuk nehéz egységre és mondjuk modern korra az ablak bezárása és újranyitása után is legyen ugyanez. Jelenleg csak a kort tartja meg. - A szűrés...
Fent