Csiliz legutóbbi tevékenysége

  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    A többi egység is független, de mégsem elérhető. Én azt valószínűsítem, amit Lorant96 írt, hogy induláshoz kaptam pár egységet és csak...
  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Jön a kvantumportya témában.
    Sereggel kapcsolatban: Az első szintnél a Vaskorbeli egységekkel kezdek el harcolni. Miért csak egy bizonyos számú egységet enged...
  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Kibeszélő Szent Patrik napja témában.
    Én is vezetem már jó pár éve, hogy ki motivál/támogat és a passzívaktól fokozatosan meg szoktam szabadulni. Mindig vannak újak, akik...
  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Kibeszélő Szent Patrik napja témában.
    Én is utálom ezt a Patrikos dolgot, persze van még mellette néhány más is. Itt nem is igen játszik az ember. Csak néha beállít pár...
  • Csiliz
    Csiliz létrehozta a(z) Eseményépületek témát a(z) Javaslatok, ötletek fórumban.
    Az utóbbi időben az eseményépületek a maximális szinten túl extra szintekkel is tovább fejleszthetők. A fejlesztéshez a darabokat mindig...
  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Kibeszélő Vadvilági esemény témában.
    Arról nem is beszélve, hogy az eseménynek a fő célja a mancsok gyűjtése volt, de hogyan gyűjtsünk mancsokat, ha egyszerűen a játék nem...
  • Csiliz
    Csiliz létrehozta a(z) Új hiba Automata támogatás témát a(z) Hibajelentések fórumban.
    Ha el van indítva az automata támogatás, akkor a megszakítható küldetések nem szakíthatóak meg mindaddig, amíg a támogatás be nem...
  • Csiliz
    Csiliz válaszolt a Kibeszélő Vadvilági esemény témában.
    Nem tudom, hogy ez véletlen vagy szándékos kicseszés az emberrel, de van most ez a "Mini esemény" a vadvilágban. Elértem egy olyan...
Fent