Camulos legutóbbi tartalma

  1. Toborzás.

    Mi is toborzásba kezdtünk! Új céh vagyunk, lelkesek, segítőkészek! Várunk mindenkit szeretettel! Céhünk: The Arc
  2. Segítség és kérdések

    Valaki árulja már, ha sms-ben veszek pl. gyémántot, hogy a francba kapom meg? Tegnap óta nem jött meg, a support tovább küld a cég oldalára ahol fizettem, ott nem válaszolnak, felhívni nem lehet őket. Az angol support meg elküld a magyarhoz, és továbbra sincs semmim amiért fizettem. De azért...
  3. Vásárolt Gyémántok aktíválása sms-után!

    Ez egy vicc. SMS-el vásároltam de nem kaptam érte semmit. A support elküld a boku oldalra, hogy ezzel ők foglalkoznak. Írok a boku-nak-válaszra sem méltatnak, van egy szám-mobilról nem lehet hívni. Ennyit erről, a büdös életbe nem fizetek többet játékra.
  4. Vásárolt Gyémántok aktíválása sms-után!

    Mennyi idő alatt íródik jóvá ha sms-ben vásároltam?
  5. Kibeszélő Céhexpedíciós változások

    Céhexpedíció végén nem adta oda a 25 gyémántot! :( Ezzel mit lehet kezdeni?
  6. Szomszédcsere változás - kibeszélő

    Köszi. :(
  7. Szomszédcsere változás - kibeszélő

    Üdv! Brisgardban vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor ha barátot akarok keresni, aki a Cirgardban van, nem is tudok rákeresni semmilyen módon?
  8. Hadsereg

    Hát ez így nagyon szar, hogy most már állandóan kifosztanak sokkal erősebb seregek, aztán ha megemlítem, akkor jön a "ne sírjál mert nem szeretem" szöveg. Ez tök értelmetlen, fejlődni sem lehet rendesen + kurva idegesítő is. Ebből szerintem így törlés lesz, mert esélyem sincs, így meg nem fair.
Fent