Ateistin legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő 1,214

    A véletlen gyémántköltés emberi tényező, de a lassabb ütés már nem. Ezzel a gombbal konkrétan beletettek egy tényezőt a rendszerbe ami mindenképpen lassítja pc-ről a játékot.
  2. Kibeszélő 1,214

    „gyógyíts meg mindent” gombbal kapcsolatban szeretnék visszajelzést adni borzasztó rossz helyen van eddig amikor nyitva voltak a pvp tornyok pontosan kézre álltak a gombok az autocsata és a csata eredménye ablak ok gombjának folyamatos nyomkodásához. ahogy feljebb is írja a játékostárs, ez a...
  3. Kibeszélő 1.206

    "A Céhes Csatatér sorsolási mechanizmusa a továbbiakban nem a céhek azonosító sorszáma szerint fog végbemenni, hanem a ligák szerint, véletlenszerűen." - én úgy tudtam a hivatalos álláspont az, hogy a sorsolást az mmr-en kívül csakis a véletlen határozza meg :)
  4. Kibeszélő Céh fórum eltávolítási közlemény 2021

    Azért nem újítják meg mert nehezen kivitelezhető és valószínűleg nem lenne megtérülő. Az évek során egy gép előtt ülő agyalós játékból egy buszmegállóban állva pöcögtetős játékot csináltak. A céget nem lehet ezért hibáztatni, hiszen ebben van a pénz. A már ebben az érában regisztrált...
  5. Kibeszélő Céh fórum eltávolítási közlemény 2021

    A fórumot a legtöbb céh aki használja, arra használja, hogy "örök" dolgok legyenek ott. Ha átkerül az üzenetközpontba, akkor 60 nap után törlődik bármit írunk oda. A mi fórumunk tele van olyan írásokkal amik többévesek, de még ma is hasznosak. Az üzenetközpontba való áthelyezéssel pontosan ez a...
  6. Kibeszélő 1.201

    Visszajött a késleltetés a visszatérőkhöz. Bár nem olyan mértékű mint múltkor, de több problémám is van vele. - múltkor Sedar azt mondta, hogy ez szándékos és várják róla a véleményeket, Lilith pedig azt hogy ez egy bug és hamarosan javításra kerül, azóta sem tudtuk meg hogy melyik igaz - ha ez...
  7. Kibeszélő 1.199

    Megkérdezhetem, hogy akkor miért katuk többen azt aválaszt, hogy ez nem hiba és hogy az átlag játékos viselkedése alapján ennek a sebességnek elégnek kell lennie? :)
  8. Kibeszélő 1.199

    Ez mennyire volt régen? :D én 6 és fél éve játszok akkor már létezett ez a 4féle, bár az igaz hogy egészen tavalyig minimális lehetőség volt a támadósereg védelmének és a védő sereg támadójának növelésére. Na de ne térjünk el a tárgytól XD kérek mindenkit akinek nem tetszik a visszatérők...
  9. Kibeszélő 1.199

    Ha ez a késleltetés a visszatérőknél szándékos az elég szemét húzás és nem esett szó róla a changelogban. Van rá hivatalos állásfoglalás, hogy ez hiba vagy szándékos?
  10. Kibeszélő Galata-torony

    A vénusz miatt te ne aggódj, a bszeimet instant felhúzom és az első hétvégén 80-ról 90-re küldöm az obszi-atomot ;)
  11. Kibeszélő Galata-torony

    A kicsik azért egy top céhbe jellemzően 80-as bárkával vagy közel akkorával érkeznek. Egy normális csatatér viszont másfélmillió termékbe kerül, ahhoz a 80-as bárka édeskevés. Minimum kell mellé 60-as obszi és 4 maxos BSZ. És akkor még ezen kívül ot van a CE és a GvG költsége, plussz nem...
  12. Kibeszélő Galata-torony

    3? 13 :Da régi céhek jövő fölött kb kiapadhatatlan kincstárral rendelkeznek, meg egy adag kiskoros taggal, akik messze nem termelik ki a költségüket. Minden terméket mindenki megpróbál egyre lejjebb és lejjebb váltani. Hidd el, nagyon is kell az a termék a csatatérhez :)
  13. Kibeszélő Galata-torony

    Pontosan a csatatérhez kellett a legtöbb embernek az a sok termék, amit ez a nevi ad :)
  14. Kibeszélő Galata-torony

    Én 26 fosztást tettem félre a megjelenésre, egyik sem adta be a küldisort :)
  15. Kibeszélő Galata-torony

    Nem a hamar letétel a cél, az az eszköz többezer fp megspórolásához. És ez egy jó épület, nem véletlenül izgultunk rá 1500-an első nap. A bárka megjelenése óta, azaz üvegház óta rendezünk ilyen rushokat. És nem véletlen, hogy a pl Gaia kimaradt a sorból ez meg nem :)
Fent