Ötzi legutóbbi tartalma

  1. Ötzi

    Support Szomszédsegítők

    Még egy megjegyzés a feleslegességéről: ma kipróbáltam, de ahhoz, hogy beüljek a kocsmákba, ugyanúgy végig kell menni mindenkin. Peter30-al is egyetértek, valóban jóval kevesebb nevezetes fecnit ad, mintha egyesével támogatnám a játékosokat. Úgy hogy ez a fejlesztés részemről kuka.
  2. Ötzi

    Support Szomszédsegítők

    Vegyük a jó oldalát, még mindig jobb akkor, mint amikor 2012-13-ban egyenként be kellett menni a városokba motiválni, vagy takarítani és akkor nagy nehezen 3 hónap múlva meg is adta a hiányzó fecnit! :D Ugye? Még mindig a "mihez képest" a lényeg! :D
  3. Ötzi

    Support Szomszédsegítők

    Szerintem pedig semmi szükség rá. Ott az eseménynapló is, ha csak azokat akarjuk látogatni, akik bennünket is látogattak.
  4. Ötzi

    Support Szomszédsegítők

    Hogyan lehetne kikapcsolni, vagy eltüntetni? Semmi szükség rá. Miért nem azt fejlesztik, ami kellene, pl. az online láthatóság céhen belül a csatatér miatt. Az sokkal inkább hasznosabb lenne, mint ez a szomszédsegítők marhaság.
  5. Ötzi

    Bikinifenék :D

    Kár a céhért... pedig milyen jól indult.
  6. Ötzi

    Nekem ki a szerelmem? Hol lehet azt kapni? Most kezdjek el érte gyémántozni! :D

    Nekem ki a szerelmem? Hol lehet azt kapni? Most kezdjek el érte gyémántozni! :D
  7. Ötzi

    Kibeszélő Visszajelzések

    Azért egy győzelmi zászlónál nagyobb problémák is vannak ebben a játékban, nem ártana egy etikai kódex és leszabályozni a jónépet, mert a játék morálja a béka feneke alatt van és lassan mindenki azt csinál, amit akar. DAN kézben tudta tartani az embereket annak idején...
  8. Ötzi

    Online láthatóság

    A magánszférára hivatkozni olcsó kifogás, viszont az a bizonytalanság, hogy épp van-e valaki a gépnél, vagy nincs a céh tagjai közül, igencsak bosszantó tud lenni, amikor elindít az ember egy eksönt, miközben magára marad, s nem csak nekem bosszantó, hanem a céhtagoknak is. A ki-bekapcsolgatás...
  9. Ötzi

    Online láthatóság

    Gondoltam ismét rákérdezek, ha már erre jártam...
  10. Ötzi

    Kibeszélő 1.197

    Akkor addig be sem kellett volna vezetni, mert így kétszer annyi ideig tart begyűjteni és elindítani, mint ahogy eddig tartott. Ha kijavítják sem szeretném.
  11. Ötzi

    Kibeszélő 1.197

    Legyen opcionális, aki a zoomolósat kéri, válassza azt, aki pedig ettől meg akar szabadulni, az pedig válassza azt.
  12. Ötzi

    Kibeszélő 1.197

    Nekem kiugrik a a kibírható kellemetlenségtől a szemem, amikor a végén rázoomol, amúgy megint egy olyan fejlesztés, ami a kutya sem kért, de azt, hogy éjjel 1 órakor kik vannak még a gépnél a céhes csatatérnél céhen belül, azt bezzeg még mindig nem sikerült kifejleszteniük.
  13. Ötzi

    aktivitás jelző

    Még mindig itt tartunk... őskori módon! Nesze neked csatatér!
  14. Ötzi

    Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Dehogynem! A nagyobb korokban van csak igazán szükség a medálra, mint ahogy LefHQ írta!
  15. Ötzi

    Atomium nevezetes bónusz megváltoztatása

    Teljesen egyet kell, hogy értsek veled! Én pár évvel ezelőtt lerakattam szinte mindenkivel, de azóta már törölték a túl nagy helyigénye miatt, már csak az enyém maradt meg a céhben. Ráadásul elég gyengén muzsikál a termékkel, 80-as szinten ér csak valamit, bár az is eléggé karcsú a 157-157-el...
Fent