Ágnes vára legutóbbi tartalma

  1. Várunk a Dinegun a Kárpátiába!

    Szia! Ez egy nem szokványos üzenet. Ebben az üzenetben nem találsz ajándékot. Ebben az üzenetben egy meghívót találsz. Ne olvass tovább, ha nem akarsz fejlődni. Ne olvass tovább, ha nem szereted a kihívásokat. Ha idáig eljutottál, azt jelenti, hogy Te is szereted ezt a játékot, és...
  2. Flusztrált játékosok

    Na végre, csak kijött a lényeg. Szóval erről van szó, nem a naiv, jóemberkedő elsőéves pszichológiáról. Egyébként ha neked 120 ezer pontod van, a szomszédodnak pedig 12 millió, akkor arról van szó, amit mondtam: nagyon előrerohantál a korban. Kicsiként valóban dühítő, ha kifosztják az embert...
  3. 2021. Májusi fórumjáték

    Pl. azt, ami egyszer már volt itt, hogy a labirintus 4 oldalán volt egy-egy bejárat, középen volt a cél, és meg kellett mondani, hogy az A,B,C vagy D bejáraton kell elindulni ahhoz, hogy célba érjél. De a bejératok számát akár növelni is lehetne.
  4. 2021. Májusi fórumjáték

    Sziasztok! Nem világos, hogy mi a feladat, mire kéne válaszolni?! Látok egy fekete alapon arany vonalakból álló, így alig látható labirintust, középen egy pasi, jobbra tőle egy piros nyíl, gondolom ott kell elindulni, a labirintus bal oldalán egy tekercs, nyilván oda kell eljutni. Az útvonalat...
  5. Flusztrált játékosok

    Most mit mondjak azokra, akik 1-2 százezer ponttal vagy még kevesebbel ott vannak pl. a modern korban, ahol én most vagyok? És ráadásul nem is pakolnak védekező hadsereget, vagy ha igen, az mondjuk gyarmati, meg a védekező sereg bónusza 0 vagy ahhoz közeli! És aztán csodálkozik :) Azt gondolom...
  6. Kibeszélő Céh fórum eltávolítási közlemény 2021

    1. És ugyan már miért is ne szóljon bele a ranglistába? Épp elég fifika és katona+ áru + medál befektetés kell hozzá + szervezettség, ami szintén nem egyszerű, nem úgy mint a CE-n való magányos csapkodás. 2. Persze lehet, ha lehet jobb külsőt csinálni, az OK. De a tartalom? Kivenni a lényegét...
  7. Kibeszélő Céh fórum eltávolítási közlemény 2021

    Aha, és még ezt is figyeljék a vezetők, hogy mikor jár le a 60 nap, és még mit nem? Sokszor azt is elfelejtem, hogy mikor jár le a hitelkártya tartozás befizetésének a határideje, mivel persze a bank 2 héttel előtte "figyelmeztet", hogy biztos elfelejtsem. Majd pont ezt fogják észben tartani az...
  8. Februári fórumjáték

    Mi a helyzet a februári fórumjáték eredményhirdetésével? A játék március 4-ig tartott, az eredményeket nem látom :(
  9. Haszonszerzők megszüntetése nevezetes épületekből

    Bocsi, mire, melyik nevezetesre gondolsz, amivel kiherélik a rablást? Én ilyenről nem tudok, persze ez nem jelent semmit :)
  10. Kibeszélő 1.185 kibeszélő

    Ez valóban így van, én progis korban vagyok, de van modern és posztmodern egységem is. A térképen már megcsináltam a jelenes PVP tornyos tartományt is és most a második tartományon küzdök, Csak akkor veszek szektort, ha feladat miatt kell, ill. eddig csak néhány esetben fordult elő, hogy...
  11. Kibeszélő PvP Aréna

    Hellgate76: Most már van kézi csata. Igaz nem sokat ér, ha több korral felettiek a védők. Köszönöm a választ mindkettőtöknek!
Fent