0.15 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Az új verziónak mért nincs kibeszélője? Mindegy, ide is jó lesz.
Az pozitív, hogy a céhtagoknál frissítés nélkül is írja a 24 órát azoknál, akiket már meglátogattam, de nagyon idegesítő, hogy minden akció után visszalapoz az elejére, majd oda, ahol tartottam. Nagyon sok fölösleges idő elmegy ezzel.
 

DeletedUser3968

Guest
ja nekem emiatt csomószor kiirta hogy lefagyott és ujra kell inditani.
 

DeletedUser4387

Guest
Borzalmas az új verzió !!!! A kereskedelmet lehetetlenné tette !!! Mi az, hogy nem adhatok 12 bort 2 alabástromért ?! "Azt javasolja", (kötelezően), hogy adjak 4 bort 2 alábostromért.. ki az aki ezt meg is veszi ?!!! Gondolkodjanak már a fejlesztők !!! Sok áruért csak nagyobb mennyiségben lehet fizetni !!! ki az aki 4 borért venne 2 puskaport például ?!
Javaslom, hogy ezt a borzalmas "újítást" vegyék ki a verzióbol és az egész játékból. Nem tudok senkivel se kereskedni, mert nincs az a ***** aki így megvenné a dolgokat !!!!
A multiszámlára meg van megoldás drága operátorok: IP cím ellenőrzés. Egy nem innogames-es játékban (nem akarok reklámozni) amint gyakrabban lépünk be két számlával automatrikus bannt kapunk. Erre nem gondolt senki ?!
 

DeletedUser

Guest
Figyelj, az 1:1 arányú kereskedés a legjobb, mást nem veszek meg, szomszédoktól is. És mindegy, hogy melyik korban van a termék, mert egy kezdőnek annyira megterhelő legyártani 10 bort, mint egy nagyon fejlett játékosnak 10 selymet.
 

DeletedUser7560

Guest
Rechy, ha csak bort tudsz árulni, akkor minek neked alabástrom pl.?
nyafognak többen, hogy nem tudnak borért, kőért venni alabástromot, üveget, de én meg azt nem tudom felfogni, hogy amíg csak ezeket tudják gyártani, ergo bronzkorszakiak, minek nekik olyan anyag amit csak korai vagy virágzó középkorban kell?

a másikat meg már előttem leírták, szerintem is tök mind1, hogy 10borért 10követ vagy 10üveget adsz
 

DeletedUser

Guest
Amúgy én is adok néha bronz, vagy vaskori cuccot virágzó, vagy késő középkori cuccokért. Attól függ, hogy kinek mi kell.
 

DeletedUser

Guest
Én a raktárt hiányolom még mindig. :6 nagyon fontos lenne, hogy minnél hamarabb bekerüljön a játékba a raktár opció
 

DeletedUser

Guest
Én megvagyok nélküle. Csak a kezdeti szakaszban kell ügyesen kialakítani a városszerkezetet. Vagy ha terjeszkedsz egyet, és elbontod az utakat, simán lesz tárolóhely, ha várost akarsz rendezni.
 

DeletedUser7560

Guest
a raktár nekem is kéne már nagyon :(

én általában az enyémnél gyengébb nyersanyagokat veszek, bár ez annak az oka hogy a céhemben a top10ben vagyok így a kisebbeknek osztogatom a nagyobb anyagokat :D
már van raktáron 720+ márványom :D
 

DeletedUser36

Guest
Ja ebontod az utakat és az épületek nem működnek mert ugye utak nélkül nem működik semmi:):)
 

DeletedUser

Guest
Amíg átrendezed, persze, hogy áll minden, de utána megy majd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser36

Guest
Anyagal kapcsolatba:Át lépek egyik korból a másikba még az elején vagyok és már olyan dolgokat kér amit még nem tudok ki fejleszteni:Üveg tégla Száritott Gyogyszer:Sejem Só:Nem is beszélve a szektorokról:Régebbi korba vagyok de a szektoroknál a császári katonáknál vagyok oda milyen anyag kel ? Amit még nem tudok gyártani és cserébe Csak vasat követ Aranyat tudok adni:)
 

DeletedUser

Guest
A tartományok ellen harcolj. :) A fejlesztés meg csak olyat kér, amit ha nem is bónusszal, de le tudsz gyártani.
 

DeletedUser7560

Guest
igen, csak olyat kér amit tudsz gyártani
olyat sose kér hogy pl. az üvegfúvó feloldásához fizess 5üveget
 

quin

Tag
végre az egyik gránitomból méz lett :D igaz már nincs rá szükségem, de jobb később, mint soha. no meg persze jó látni, h azokkal ellentétben akik itt hangoztatták, h ez így nagyon rendben van, a fejlesztők tudják mi az a balansz, és bugként aposztrofáltak egy egyértelműen hibás működést, amit aztán javítottak is. szóval én örülök a frissítésnek :) a csere dolog nem igazán izgat, mert általában koron belüli nyersit szoktam cserélni, max egy kor eltéréssel, ami belefér a 0.5-2 arányba.
remélem a köv frissítésben az áldással is kezdenek vmit, mert még mindig felkínál motiválásra olyan épületet amit már más megáldott előttem. na meg persze a csodák is jöhetnének ;)
 

DeletedUser36

Guest
A tartományok nál harcoljak hosszú kardos meg császári katonák elen 8 ijászal pl le gyöztem öket:)De hosszú ijász vagy mi meg nehézpáncélos lo vasok ellen már nem megy.Sőt ha két katapult van lovas nélkül még az is megyen de már ött katapült meg 3ijász ellen már nem:Meg amúgyse szeretek sokat harcolni.Mert akkor csak a katonák gyártása megyen nap mint nap az meg unalmas 4órák egy katoára: inkább ki váltani és haladni tovább:Nem akarok két év múlva a végére érni addig élni is kel:):)
 

DeletedUser3243

Guest
Ma reggelre a levelezésbe nem tudok belépni egyik szerveren sem "belső hiba történt". Másnál is van ilyen vagy csak egyedi?
 

DeletedUser4387

Guest
Rechy, ha csak bort tudsz árulni, akkor minek neked alabástrom pl.?
nyafognak többen, hogy nem tudnak borért, kőért venni alabástromot, üveget, de én meg azt nem tudom felfogni, hogy amíg csak ezeket tudják gyártani, ergo bronzkorszakiak, minek nekik olyan anyag amit csak korai vagy virágzó középkorban kell?

a másikat meg már előttem leírták, szerintem is tök mind1, hogy 10borért 10követ vagy 10üveget adsz

Ki mondta, hogy én borral kereskedek, csak egy adagot akartam elpasszolni mert már nem lesz rá szükségem. Amúgy gondolhatod, hogy nem vagyok akkora barom, hogy olyanokért akarok dolgokat venni. De lepődj meg a kitermelt követ nekem vitték mint a cukrot, bármit kértem is cserébe... és nekem nem esett nehezemre 60 kőért 10 vasat kérni mert kitermeltem...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent