Hogy van ez?

Szia! Úgy, hogy keresel olyan játékost akinek van terméke, és ad el belőle fp.-ért, és megalkusztok hogy mennyi és milyen terméket ad mennyi fp.-ért cserébe, te beépíted a nevezetesébe a kért fp.-t aztán a piacon átadja neked a kért terméket valami kicsi termékért cserébe.. kb. ennyi..
Értem, köszi az infót, de az efféle alku idegenek közt mennyire megbízható? Mennyire gyakoriak a csalások, átverések? Pl az egyik fizeti a kért dolgot, de a másik fél meg nem. Gondolom akkor valmi részletekbe való oda vissza cserélgetésnél, igy nem lehet nagyot bukni ha másik átver.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Értem, köszi az infót, de az efféle alku idegenek közt mennyire megbízható? Mennyire gyakoriak a csalások, átverések? Pl az egyik fizeti a kért dolgot, de a másik fél meg nem. Gondolom akkor valmi részletekbe való oda vissza cserélgetésnél, igy nem lehet nagyot bukni ha másik átver.

Aki árut, szettet ad el, annak nem érdeke, hogy átverje a másikat, mert valószínű rendszeresen csinálja és előbb utóbb híre megy. És akkor elég komoly bevételi forrástól esik el. Ettől függetlenül előfordul, de ritka.
 

LoveCanKill

Aktív tag
Először szerintem kérdezz körbe mondjuk a céhedben, hogy tudnak-e neked ajánlani valakit.
Lehet, hogy már van valakinek tapasztalata valakivel.. Legyen az pozitív vagy negatív, jó ha tudsz róla. :)

Mindenképp 1 nagyobb játékossal próbálj meg csereberélni.
 

helen

Nagyon aktív tag
Értem, köszi az infót, de az efféle alku idegenek közt mennyire megbízható? Mennyire gyakoriak a csalások, átverések? Pl az egyik fizeti a kért dolgot, de a másik fél meg nem. Gondolom akkor valmi részletekbe való oda vissza cserélgetésnél, igy nem lehet nagyot bukni ha másik átver.
Érdemes körbekérdezni a céhedben és a barátaidnál, és olyan eladó mellett dönteni akit többen is javasolnak. Néha van hogy valaki átver, de az ritka mert gyorsan híre megy a szerveren, és a játékosok figyelmeztetni fogják egymást, hogy nem éri meg az illetővel tárgyalni. Az eladók nagy része korrekt, ez érdekük is, mert nekik a nevijük épül így.. tehát az az érdekük hogy minél több ember megkeresse őket. Ha kérdezősködsz, biztos fognak mondani pár nevet hogy kikhez fordulhatsz. :) Még akár az is lehet hogy a céheden belül vagy a baráti körödön belül találsz valakit. - ha jó céhed és kiterjedt kapcsolataid vannak-
 
Fent