Kibeszélő PvP Aréna

Feneséges

Aktív tag
Azért azt nem veszed figyelembe, hogy a te bónuszod is eléggé befolyásolja a dolgokat. Azt látjuk, hogy mélytengeris ellenfelek vannak, nekik 77% védő támadójuk és 192% védő védőjük van. De azt nem tudjuk, hogy te melyik korban vagy és milyenek a bónuszaid. Mert ez is lényeges.
Progresszív kor, Bónuszok: támadó:484%, védekező:313%

Progresszívben van, leírta.
Ami viszont a képből derül ki, elindította kézi üzemben, majd miután látta, hogy a védőnél hemzsegnek a zsiványok, áttért automatába, pedig az ilyen védő kézzel könnyedén verhető. Lehet, hogy váratlan nehézség a progresszívnek jeges és mélyetngeris egségekbe futni, de ez a csata akor sem a "lehetetlen" kategória.
Valóban kézi indítás után automatán fejeztem volna be, de ezt előtte is így csináltam. Nem éreztem késztetést rá, hogy bíbelődjek vele, de kíváncsi voltam.
Annyira nem jön be nekem ez... ez van.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Progresszív kor, Bónuszok: támadó:484%, védekező:313%


Valóban kézi indítás után automatán fejeztem volna be, de ezt előtte is így csináltam. Nem éreztem késztetést rá, hogy bíbelődjek vele, de kíváncsi voltam.
Annyira nem jön be nekem ez... ez van.

Hmm. Ez így kicsit érdekes számomra. Az látható, hogy a támadó védőd eléggé karcsú. Sőt igazából a támadód és a támadó védőd is karcsú. De lehetséges, nem erre helyezted eddig a hangsúlyt.
 

Feneséges

Aktív tag
Hmm. Ez így kicsit érdekes számomra. Az látható, hogy a támadó védőd eléggé karcsú. Sőt igazából a támadód és a támadó védőd is karcsú. De lehetséges, nem erre helyezted eddig a hangsúlyt.
Eddig? :D Ezek után erre fogom...
Mennyi lenne az elfogadható ezen a szinten?
 

Xadornix

Aktív tag
9 napon át csak gépi ellenfelet kaptam, ma végre ismét adott játékost. Tizenháromszor ugyanazt...
Összkép:
  • nem hasznos,
  • nem nehéz (mondjuk 3 korral fölöttem 700/700 az inkább nem megy :( )
  • nem szórakoztató
  • nem PvP
 

LoveCanKill

Aktív tag
Hát.. Nekem is napok óta ugyanazt az emberkét adja. :/ Napi 10x megtámadom... Lehetne 1 picit.. Változatosabb a sorsolás.
 

Xadornix

Aktív tag
Na, újabb sorozatrekord. 1 ember 17-szer zsinórban :)
De a pontszáma nem csökkent semmit, szóval előttem is megkapták már páran...
Gondolom azért adja folyton, mert az élen van.
 

igere

Új tag
Szerintem a globális ranglistánál 51-500 kategóriát ketté kellene szedni, mert nincs motiváló ereje. Ha meg nincs akkor mire jó? Csak arra, hogy kapunk valamit azt akkor köszönöm, de szerintem más lehetett a szándék.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Szerintem a globális ranglistánál 51-500 kategóriát ketté kellene szedni, mert nincs motiváló ereje. Ha meg nincs akkor mire jó? Csak arra, hogy kapunk valamit azt akkor köszönöm, de szerintem más lehetett a szándék.

A szándék nagy valószínűség szerint az lett volna, hogy a védekező értékeket is növeljék a játékosok. De azt nem így kellett volna megvalósítani.
A többség számára a pvp aréna annyi, hogy néha ütöget, és ha kap valamit kap, ha nem, akkor nem.
 

helen

Nagyon aktív tag
Igazibolamióta van pvp aréna sokkal kevesebbet molesztálom a szomszédokat.. :D
Ez sajnálatos tény, de én is ugyan ezt tapasztalom. Sokkal kevesebbet molesztálom a szomszédokat amióta van az aréna. :( Lehet lassan már hiányzom nekik.. :p

Viszont most kezdtem elgondolkodni rajta hogy érdemes-e hajtani még, hisz a kristály már jó ideje megvan.. :p Medálom meg már elfogyott.. :p Az a napi pár csatázási lehetőség meg úgysem elég arra hogy a legjobb 50-be bejussak.. :p Elég gyengén muzsikál a csaták utáni jutalom.. inkább nem kapok mint ad valamit.. Szóval lassan visszatérek a szomszédokhoz, onnan picivel többet kapok, és sokkal kevesebb katonám vész oda.. :p
 

helen

Nagyon aktív tag
Mondjuk ha a kor szerinti helyezés is érne valamit, meg a céh szerinti helyezés is, akkor talán még megérné hajtani hogy előbbre jussak.. de mivel azokért nem jár jutalom, hiába értem el a céh szerintiben az 1. helyet.. :p
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Az ingyenest ki kell szedni belőle, áldozni meg nem kell rá szerintem… a szomszédokkal jobb ápolni a viszont
 

helen

Nagyon aktív tag
Az ingyenest ki kell szedni belőle, áldozni meg nem kell rá szerintem… a szomszédokkal jobb ápolni a viszont
Most épp ezt csinálom, kiszedem az ingyenest, és medált nem áldozok rá. Mert nincs értelme. Mert a kupa már megvan, arra már nem kell hajtani, mert azon túl úgysincs jutalom. Mert a céhrangért nem jár jutalom, még csak egy plecsni sem hogy 1. lettem.. Mert a korrangért nem jár semmi jutalom.. Tehát fölösleges hajtani, teljesen mindegy hogy 30. vagyok a koromban vagy 500. ... A globálrangon meg pár helyezésért is olyan sokat kéne hajtanom, hogy a bűvös 50-et nem tudom átlépni.. Most épp 54.-vagyok, de voltam 51. is.. és a kategória 50-500 ig tart, így teljesen mindegy hogy lecsúszok-e.. ha innentől semmit nem csinálok, akkor is megvan a kategóriám jutalma.. 500 alá már nem fogok visszacsúszni.. :p Annyi medálom meg nincs hogy a legjobb 49-be bekerüljek.. :p
 
Fent