Kibeszélő PvP Aréna

ashea55

Nagyon aktív tag
Azthiszem 3 napja kezdődött el.

Olyan nagyon maximum napi 5 percet kell ráfordítani.
(eddig 6-8 db próbálkozást vettem érmékért)

1 hónap alatt szerintem simán elérhető szinte Mindenkinek a Kristály kupa, ami ad 100 fpt, 100 terméket, és korfejlesztőt. Ehhez jön még pluszban a győztes csata után kapható kis jutalom. ( ez adhatna többször is.. :p ) :)



Szerintem azoknak, akik már úgy kb fél éve játszanak, tökéletes.
Akiknek még nincs alcájuk, vagy pici, és a támadó bónuszuk is még nagyon nagyon alacsony, azoknak még nem éri meg.



Viszont akik hamar megcsinálják a Céh expedíciót, a céh Csatateren is már nagy a demojuk, vagy csak várniuk kellene, hogy a lakat leesen valahonnan.. :) Azoknak ez 1 jó kis.. + lehet.

Én örülök ennek a kis +nak.
Nem tesz sokat hozzá a játékhoz, de a + attól még +. :)
Én csak azt nem értem hol vannak a melldöngető csatateresek ,a félelmet nem ismerő fosztogatók ??? Én valahogy egyet se látok a toronyban vitézkedni ......Ja ott nem 70 ember tapos el 9-t ha nem szemtől szembe Kicsit sz............s lett a gatya , persze kifogás az akad nem éri meg ,nem ad semmit ! Adva a lehetőség lehet bizonyítani !
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én csak azt nem értem hol vannak a melldöngető csatateresek ,a félelmet nem ismerő fosztogatók ??? Én valahogy egyet se látok a toronyban vitézkedni ......Ja ott nem 70 ember tapos el 9-t ha nem szemtől szembe Kicsit sz............s lett a gatya , persze kifogás az akad nem éri meg ,nem ad semmit ! Adva a lehetőség lehet bizonyítani !

Nem teljesen értem, hogy miért született meg ez az iromány. De jogos az a nézőpont, hogy nem éri meg. Mármint nagyon komoly erőfeszítéseket nem érdemes rá áldozni. Néha harcol benne az ember, ad némi pluszt, de ennyi.
 

LoveCanKill

Aktív tag
220 fpt ad akkor, ha valaki elér a kristály kupáig. Odáig 1 hónap alatt szerintem szinte mindenki elfog érni nagyon pici erőfeszítéssel is...
Ehhez még hozzájönnek a győztes csata utáni jutalmak ( ami ritkán jön :S ) és 1éb kis kacatok.. :)

Szerintem megéri. :)
 
220 fpt ad akkor, ha valaki elér a kristály kupáig. Odáig 1 hónap alatt szerintem szinte mindenki elfog érni nagyon pici erőfeszítéssel is...
Ehhez még hozzájönnek a győztes csata utáni jutalmak ( ami ritkán jön :S ) és 1éb kis kacatok.. :)

Szerintem megéri. :)
Egyetértek, megéri, és jó kis gyakorlat, akár erősebb ellenfelekkel is (ha bevállalod). :cool:
 
Én csak azt nem értem hol vannak a melldöngető csatateresek ,a félelmet nem ismerő fosztogatók ??? Én valahogy egyet se látok a toronyban vitézkedni ......Ja ott nem 70 ember tapos el 9-t ha nem szemtől szembe Kicsit sz............s lett a gatya , persze kifogás az akad nem éri meg ,nem ad semmit ! Adva a lehetőség lehet bizonyítani !
Jönnek csak nem azonnal, kezd szépen növekedni a lista (új jobb fül a ranglista ablakban is) :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mint mondtam komoly erőfeszítéseket nem éri meg áldozni rá. Nyilván ad némi pluszt, de ettől még nagyon rágörcsölni nem éri meg. És a városvédelem se lett hasznosabb általa. Persze akik eddig fordítottak figyelmet a városvédelemre másként látják és ezután még inkább foglalkozni fognak vele. Valószínű a fejlesztők célja is ez volt. Bár azt nem így kellett volna megoldani.
 
Utoljára szerkesztve:

helen

Nagyon aktív tag
Én csak azt nem értem hol vannak a melldöngető csatateresek ,a félelmet nem ismerő fosztogatók ??? Én valahogy egyet se látok a toronyban vitézkedni ......Ja ott nem 70 ember tapos el 9-t ha nem szemtől szembe Kicsit sz............s lett a gatya , persze kifogás az akad nem éri meg ,nem ad semmit ! Adva a lehetőség lehet bizonyítani !
Annyit nem ér hogy gyémánton vegyünk rá támadási lehetőséget.
Szerinted ez ki fogja váltani a szomszédharcokat ?
Csak egy kis pluszt ad a játékhoz, de nem vált ki szomszédharcot..
 

Xadornix

Aktív tag
220 fpt ad akkor, ha valaki elér a kristály kupáig. Odáig 1 hónap alatt szerintem szinte mindenki elfog érni nagyon pici erőfeszítéssel is...
Ehhez még hozzájönnek a győztes csata utáni jutalmak ( ami ritkán jön :S ) és 1éb kis kacatok.. :)
Szerintem megéri. :)
Egyetértek, megéri, és jó kis gyakorlat, akár erősebb ellenfelekkel is (ha bevállalod). :cool:
Számolni ki fog?
100000 pont a kristály, ha átlag 450 ponttal számolom, ehhez több mint 220 kemény ellenfél kell a vágyott 220FP megszerzéséhez.
A csatatér 220 csatáért platina ligában kb. 256 FP, gyémántban kb 366 FP "+1éb kis kacatok"
Ehhez napi +9 csata kell saját korod ellen, az arénában viszont +1/2/3 kor. Amikor jönnek az NPC-k, lazán jön +500/500-as védő bónusz. Simán vetexik elég nagy demorállal.
Ha a csatatéren bux egy csatát, nem nő a demorál, ha az arénában, akkor fogy a pontod.
Ha nincs jó védelmed (többnyire nincs), akkor is fogyhat a pontod, a csatatéren ez sem hátrány.

Szerintem nem éri meg, ha csatáért erőforrást szeretnél szerezni.
A dicsőség is múlandó lehet, pl. a heti elsőségeket sehol nem jegyzi a rendszer, de gyanítom, a havit sem fogja.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Teljesen igazad van ! Én csak azt mondtam, hogy eddig akik a fő hangadók voltak arra mifelénk senkit nem látok a toronyban !
 

helen

Nagyon aktív tag
Teljesen igazad van ! Én csak azt mondtam, hogy eddig akik a fő hangadók voltak arra mifelénk senkit nem látok a toronyban !
hmm.. nem biztos hogy akit hangadónak hívsz, az veled egy korban ,vagy veled egy szerveren tartózkodik
attól hogy nem látod, még lehet benn toronyban.. más szerveren vagy más korban
 

helen

Nagyon aktív tag
Számolni ki fog?
100000 pont a kristály, ha átlag 450 ponttal számolom, ehhez több mint 220 kemény ellenfél kell a vágyott 220FP megszerzéséhez.
A csatatér 220 csatáért platina ligában kb. 256 FP, gyémántban kb 366 FP "+1éb kis kacatok"
Ehhez napi +9 csata kell saját korod ellen, az arénában viszont +1/2/3 kor. Amikor jönnek az NPC-k, lazán jön +500/500-as védő bónusz. Simán vetexik elég nagy demorállal.
Ha a csatatéren bux egy csatát, nem nő a demorál, ha az arénában, akkor fogy a pontod.
Ha nincs jó védelmed (többnyire nincs), akkor is fogyhat a pontod, a csatatéren ez sem hátrány.

Szerintem nem éri meg, ha csatáért erőforrást szeretnél szerezni.
A dicsőség is múlandó lehet, pl. a heti elsőségeket sehol nem jegyzi a rendszer, de gyanítom, a havit sem fogja.
A PVP-aréna nem váltja ki a céhcsatateret. Miért is tenne ilyesmit ? Lenyomod a csatateret és amikor már nem tudsz többet menni, mert túl magas a demód, vagy mert épp minden szekror zárva van előttetek, kis szórakozásként mehetsz pár csatát a toronyban. A lehetőségek korlátozottsága miatt, úgysem fogsz sokat menni, hacsak nem pont te vagy krőzus.. Vagyis igen is, gyakorlásnak jó az aréna, mert magasabb korú ellenfeleket is választhatsz. És ami közben csurran-cseppen, az úgymond ingyé' van , ha amúgy nem költöttél gyémántot a csatázási lehetőségért. Helyén kell kezelni az arénát. Se szomiharcot, se csatateret, se expedíciót nem vált ki , hanem hozzáad ezekhez.
 

Xadornix

Aktív tag
A PVP-aréna nem váltja ki a céhcsatateret. Miért is tenne ilyesmit ?
Egyetértünk, de ez elé miért idézted az én hozzászólásomat?
Sehol nem állítottam, hogy kiváltana bármit is az aréna.
Csak kiszámoltam, hogy az (általam) idézett szempontokból nem éri meg. Nem éri meg, azért, hogy csatákért erőforrást szerezz, mert arra pl, a csatamező jobban megéri, még akkor is, ha a napi megszokott demorálod határán mész túl 9 csatával. És ez a megoldás egyben jó kis gyakorlat is.
 

Kalap23

Aktív tag
Sziasztok!
Aki olvasta a bejegyzés elejét, az láthata, hogy kis "felháborodásal" közöltem, hogy a PvP torony nem jó.
Bevalom teljesen érthetetlen volt a felháborodásom.
Most mindenkitől elnézést kérek és mindenkinek elmondom, hogy a PvP torony jó, de természetesen ha valakinek nem tetszik nem baj.
A lényeg, hogy aki akkar az játszon, aki nem az ne.
Dicséret a fejlesztőknek, hogy kidolgozták a PvP arénát és most legalább nem annyira a gyémántra hajtottak.
Perzse most is lehet szép számmal költeni gyémántot, de ha nem akarsz akkor is jó vagy.
Ha a védekező seregnek nincs külön katonád akkor taktikáz: ha szükség van a védekező seregre akkor azt kiveszed és a harc végeztével vissza rakod.
Nekem nem volt hadseregem erre ezért új katonai épületeket raktam és fejlesztetem mindent.
Pl:Zeusz szobra, katonai épület, bónusz épületek stb.
A e fajta "óvintézkedések" folyamatban vannak, adig ne harcolj a PvP-ben.
Nincs hadsereged van hadsereged.
Ilyan a játék.
Nem jönn minden magától.
Mindenkinek jó játékot!
 

LoveCanKill

Aktív tag
Az érmékért vásárolt próbálkozás ára mikor nullázózdik?
Vagyis úgy, mint amikor céh expedíción veszünk, hogy a következő céh expedíción megint nagyon olcsó, és egyre drágább... :)

Amikor megtudtam hogy elsején nullázódik az egész havi kupás dolog, elköltöttem 1 kevés érmét. Most rálestem, hogy mennyibe kerül 1 + "csata érme" vásárlása így, hogy új hónap van, de annyiba kerül mint az előző hó utolsó napján, amikor elköltöttem az érmékért.. Szóval.. Na. :)

Most lehet hogy picit hülyén magyarázok... Picit fáradt vagyok, de remélem érthető.. :D) :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az érmékért vásárolt próbálkozás ára mikor nullázózdik?
Vagyis úgy, mint amikor céh expedíción veszünk, hogy a következő céh expedíción megint nagyon olcsó, és egyre drágább... :)

Amikor megtudtam hogy elsején nullázódik az egész havi kupás dolog, elköltöttem 1 kevés érmét. Most rálestem, hogy mennyibe kerül 1 + "csata érme" vásárlása így, hogy új hónap van, de annyiba kerül mint az előző hó utolsó napján, amikor elköltöttem az érmékért.. Szóval.. Na. :)

Most lehet hogy picit hülyén magyarázok... Picit fáradt vagyok, de remélem érthető.. :D) :)
Minden héten alapról indul.
Pontos időpontot nem tudok, de valamikor vasárnap éjfél körül lehet. (Talán egy csapattag majd pontosítja.)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Na mondjuk ezt nem sikerült rendesen megcsinálni, mert ha hónap végig tart az etap, akkor nem a hétvégén kellene nullázódnia az érme vásárlásnak, hanem hónap végén. Persze etap közben maradhat a hétvégi nullázódás.
 
Fent