Kibeszélő PvP Aréna

LazaSapa

Új tag
Tetszik! Végre nem a hót buta CE, csatatér, városvédő harcmodor ellen kell menni!
Kora közép vagyok, nehéz ellenfélnek kaptam késő középkorit IPARI egységes*** sereggel --> jó vicc, már adtam is meg magam.
***Késő középben lehet ilyen, történet küldetés adja. :))
 

helen

Nagyon aktív tag
Akinek nincs semmi serege, az ne erősködjön az arénában, nem neki való.
Illetve 1 dologra jó, hogy legyen másnak ellenfele...

Viszont úgy érzem az aréna jó lehetőség a csata-orientáltaknak.
1 baj van.. kevés a lehetőség. :(
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Csak halkan jegyezném meg,kifizetődött a városvédelmem fejlesztése :)

Aztán miért fizetődött volna ki? Választanak a másik két ellenfélből és ennyi. Hja, hogy esetleg megmarad 200-300 pontod? Na bumm, mikor többtízezret kellene összeszedni egy értelmes helyezéshez? Nem oszt, nem szoroz...

Extraként kipróbálta a játékosok 20-30%-a, kiváncsi leszek erre az értékre 2-3 hónap múlva... 10%-nál nem lesz több azoknak a száma, akik a napi pár darab ingyen ütésnél többet foglalkoznának vele...
 
Utoljára szerkesztve:

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Csak halkan jegyezném meg,kifizetődött a városvédelmem fejlesztése :)

Ez azért erős túlzás. :) A játék egy nagyon kis részén talán ki lehet jelenteni, hogy van haszna a városvédelemnek. De egyrészt nem a legfontosabb részén és messze nem a leghatékonyabb részén.
De ha valakinek ez tetszik akkor hajrá. :)
 

Aty88

Új tag
Én a magam részéről nem éreztem hiányát egy újabb csatázási kerettörténetnek, mert a céhexpedíció és a céh-csatatér nekem bőven elég lehetőséget ad (50+ / nap). Persze ettől más még örülhet ennek az új formának, pláne aki egész nap ráér ezzel foglalkozni.

Arról viszont nem láttam infót, hogy származhat-e bármilyen hátrányom abból, ha nem veszek részt az arénázásban? (Mármint azon kívül, hogy kimaradok a kapcsolódó jutalmakból.) Netán hátrébb kerülök a játékosok ranglistájában? Tudtok erről konkrétan valamit?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Arról viszont nem láttam infót, hogy származhat-e bármilyen hátrányom abból, ha nem veszek részt az arénázásban? (Mármint azon kívül, hogy kimaradok a kapcsolódó jutalmakból.) Netán hátrébb kerülök a játékosok ranglistájában? Tudtok erről konkrétan valamit?

Alapvetően nem származik hátrányod. Viszont ha a ranglistára így rákérdeztél, ott igen, hátrább kerülhetsz, mivel a harcok is növelik a globál pontszámot és ez alól, ahogy láttam az aréna sem kivétel.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Aztán miért fizetődött volna ki? Választanak a másik két ellenfélből és ennyi. Hja, hogy esetleg megmarad 200-300 pontod? Na bumm, mikor többtízezret kellene összeszedni egy értelmes helyezéshez? Nem oszt, nem szoroz...

Extraként kipróbálta a játékosok 20-30%-a, kiváncsi leszek erre az értékre 2-3 hónap múlva... 10%-nál nem lesz több azoknak a száma, akik a napi pár darab ingyen ütésnél többet foglalkoznának vele...
Ejnye kedves de heves természet vagy ! Sajnos a PVP toronyban egyedül kell helytállnod nincs melletted 60 céh társ !!!!!!
 

Feneséges

Aktív tag
Az első oszlop (Szint, Lvl) az ellenfelek nehézségi fokát jelenti, 1-től 3 csillagig. Játéktervezőink átdolgozták a ellenfélkeresési funkciót és az általános egyensúlyt is. Mostantól a kor is feltétel az ellenfelek listáján, és ez hatással lesz a kapható harci pontok mennyiségére is (Pontok, CP).

  • Kemény az ellenfelek akár 3 korral is magasabbak lehetnek nálad.

Screenshot_20210530_1.jpg

Vagy 6-7 korral. Gratulálok a "tökéletes" tervezéshez!
Kíváncsi lennék, hogy mekkora bónuszt kellene a támadó csapatnak összehozni - ha progresszív korban vagyok - hogy esélye legyen a győzelemre?
Javaslom a negyedik nehézségi fokot " lehetetlen".
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
1304 bővítmény megtekintése

Vagy 6-7 korral. Gratulálok a "tökéletes" tervezéshez!
Kíváncsi lennék, hogy mekkora bónuszt kellene a támadó csapatnak összehozni - ha progresszív korban vagyok - hogy esélye legyen a győzelemre?
Javaslom a negyedik nehézségi fokot " lehetetlen".
Attól hogy az ellenfeled maximum 3 korral lehet nagyobb, még lehetnek a saját koránál későbbi egységei.
 

Feneséges

Aktív tag
Attól hogy az ellenfeled maximum 3 korral lehet nagyobb, még lehetnek a saját koránál későbbi egységei.
Ezzel tisztában vagyok, de akkor ne írja "Játéktervezőink átdolgozták a ellenfélkeresési funkciót és az általános egyensúlyt is." Mert ebben nincs semmi egyensúly. Ez nyerhetetlen.

Szerk: Illetve ekkora túlerőre a pontozás is eléggé kiegyenlítetlen.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ezzel tisztában vagyok, de akkor ne írja "Játéktervezőink átdolgozták a ellenfélkeresési funkciót és az általános egyensúlyt is." Mert ebben nincs semmi egyensúly. Ez nyerhetetlen.

Szerk: Illetve ekkora túlerőre a pontozás is eléggé kiegyenlítetlen.

Azért azt nem veszed figyelembe, hogy a te bónuszod is eléggé befolyásolja a dolgokat. Azt látjuk, hogy mélytengeris ellenfelek vannak, nekik 77% védő támadójuk és 192% védő védőjük van. De azt nem tudjuk, hogy te melyik korban vagy és milyenek a bónuszaid. Mert ez is lényeges.
 

Xadornix

Aktív tag
Progresszívben van, leírta.
Ami viszont a képből derül ki, elindította kézi üzemben, majd miután látta, hogy a védőnél hemzsegnek a zsiványok, áttért automatába, pedig az ilyen védő kézzel könnyedén verhető. Lehet, hogy váratlan nehézség a progresszívnek jeges és mélyetngeris egségekbe futni, de ez a csata akor sem a "lehetetlen" kategória.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Hacsak azért nem, mert itt a gép a térképes csatáknak megfelelő menetrendet követi, s nem a zsiványokat támadja elsőnek.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ezzel tisztában vagyok, de akkor ne írja "Játéktervezőink átdolgozták a ellenfélkeresési funkciót és az általános egyensúlyt is." Mert ebben nincs semmi egyensúly. Ez nyerhetetlen.

Szerk: Illetve ekkora túlerőre a pontozás is eléggé kiegyenlítetlen.
Gondold el milyen kiegyensúlyozatlan lehetett mielőtt átdolgozták erre.
 

SEPHIROTH12

Új tag
Dióhéjban a PvP arénáról...medálégetésre tökéletes a sok veréb vili milliószámra szórhatja a medáljait meg a gyémántokat (mert az én szerveremen (dinegu) ilyen is van)...de a szerezhető jutalmak tekintetében annyit nem ér az egész,hogy azt méregessük kinek nagyobb a...)(egyébként pedig akkor lenne 100%-ban "elfogadható" ez a non-stop csetepaté,ha a kor szerinti helyezés és a guild ranking első 5. helyezéséért is járna jutalom...a támadó sereg tám/véd bónuszát pedig fejleszteni kell folyamatosan.
 
Szerintem az új PvP egész jó egyéni csatázási lehetőség, persze nem kell túlgondolni, ez is egy funkció, akit érdekel próbálkozhat.
Ami viszont idegesítő, hogy bevezették a botokat is (generált ellenfél), a teszt időszakban a reg. hiány esetén még érteném is,
de sajnos nálam szinte csak ilyet adott (~80%) pl. nehéz ellenfélnek és mától már élesben indult, de még mindig jóformán csak botok vannak nehéz ellenfélnek.
Pedig a PvP egyik vonzereje pont a kihívás lenne, hogy valós játékosokkal küzdhetnénk. (ha már a jutalmak megint nem túl vonzóak)
Ami viszont érdekes, hogy csata elvesztése esetén is adott (eddig egyszer) jutalmat. :cool: :D
 

LoveCanKill

Aktív tag
Azthiszem 3 napja kezdődött el.

Olyan nagyon maximum napi 5 percet kell ráfordítani.
(eddig 6-8 db próbálkozást vettem érmékért)

1 hónap alatt szerintem simán elérhető szinte Mindenkinek a Kristály kupa, ami ad 100 fpt, 100 terméket, és korfejlesztőt. Ehhez jön még pluszban a győztes csata után kapható kis jutalom. ( ez adhatna többször is.. :p ) :)



Szerintem azoknak, akik már úgy kb fél éve játszanak, tökéletes.
Akiknek még nincs alcájuk, vagy pici, és a támadó bónuszuk is még nagyon nagyon alacsony, azoknak még nem éri meg.



Viszont akik hamar megcsinálják a Céh expedíciót, a céh Csatateren is már nagy a demojuk, vagy csak várniuk kellene, hogy a lakat leesen valahonnan.. :) Azoknak ez 1 jó kis.. + lehet.

Én örülök ennek a kis +nak.
Nem tesz sokat hozzá a játékhoz, de a + attól még +. :)
 
Fent